غیبت دیابته احساس می شود، پیکان در حمله خطرناک و در دفاع ضعیف است

به گزارش سفر به آنتالیا، تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی برابر شهر خودرو و صعود به صدر جدول، این موقعیت را دارد تا با پیروزی برابر پیکان در هفته چهاردهم، موقعیتش در بالای جدول را حفظ کند.

غیبت دیابته احساس می شود، پیکان در حمله خطرناک و در دفاع ضعیف است

اکبر کارگرجم در مصاحبه با سفر به آنتالیا در این خصوص گفت: به موقعیت پیکان در جدول نباید توجه کرد. این تیم پتانسیل این را دارد که تیم های بزرگ را متوقف کند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: نقطه قوت بزرگ تیم پیکان در خط حمله این تیم است. فرکی مهاجمان خطرناک و چارچوب شناسی در اختیار دارد که برای هر خط دفاعی خطرناک هستند. بهترین گلزن لیگ نیز برای این تیم بازی می کند که یک خطر بالقوه برای هر خط دفاعی می باشد.

وی افزود: البته نقطه ضعف پیکان هم کاملا معین است. آنها همانقدر که در حمله خطرناک هستند، در دفاع آسیب پذیر می باشند و آبی پوشان می توانند از این ناحیه به آنها ضربه بزنند.

مدافع پیشین آبی پوشان شرح داد: این بازی برای استقلال بسیار مهم است چون آنها را در صدر جدول ماندگار می کند. امیدوارم حاشیه های دو سه روز اخیر در این بازی تاثیر نگذارد و همان استقلالی را مقابل پیکان ببینیم که در هفته های اخیر مقابل حریفان دیده بودیم.

کارگرجم با اشاره به غیبت دیاباته به دلیل محرومیت گفت: او یکی از بهترین بازیکنان فعلی لیگ است و این از خوش شانسی پیکان است که در این بازی حضور ندارد. مطمئن هستم که غیبت دیاباته در این بازی کاملا احساس خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 600

به "غیبت دیابته احساس می شود، پیکان در حمله خطرناک و در دفاع ضعیف است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت دیابته احساس می شود، پیکان در حمله خطرناک و در دفاع ضعیف است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید