توزیع کارت کنکوری ها آغاز شد

به گزارش سفر به آنتالیا، توزیع کارت آزمون سراسری سال 99 از امشب دوشنبه (27 مرداد) بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد.

توزیع کارت کنکوری ها آغاز شد

به گزارش ایسنا، فرایند برگزاری آزمون سراسری سال 99 از صبح روز چهارشنبه 29 مرداد ماه شروع می شود و تا صبح شنبه اول شهریور ادامه دارد. براین اساس داوطلبان گروه آزمایشی هنر صبح روز چهارشنبه با شرکت 113 هزار و 732 داوطلب آزمون خود را شروع می کنند. همچنین گروه­ های ریاضی و انسانی نیز صبح روز پنج شنبه با شرکت 510 هزار و 830 به رقابت می پردازند و در صبح روز جمعه 31 مرداد نیز تعداد 594 هزار و 259 داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی رقابت می کنند و در نهایت آزمون زبان های خارجی روز شنبه اول شهریور با رقابت 174 هزار و 412 داوطلب برگزار خواهد شد.

توزیع کارت شرکت در آزمون همه داوطلبان گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان های خارجی به همراه راهنمای شرکت در آزمون امروز دوشنبه 27 مرداد بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد و تا چهار­شنبه 29 مرداد برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا همه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون ، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ معین شده به سایت فوق مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام (16 رقمی) و نام و نام­ خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

بدیهی است داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه ­های آزمایشی هنر و زبان های خارجی) خود اقدام کنند.

داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و آدرس معین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس ­دار و ارائه آن الزامی است. لذا همه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

همچنین چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، پیروز به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نشود، لازم است با مراجعه به درگاه سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و معین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده و یا کد پیگیری ثبت ­نام اقدام کند و به هیچ وجه به باجه رفع نقص مراجعه نکند.همچنین این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی عضو باشند. بنابراین ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

باجه های رفع نقص کارت شرکت در آزمون سراسری از فردا سه شنبه 28 مرداد شروع به فعالیت خواهند نمود. محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون همه داوطلبان گروه ­های آزمایشی علوم ریاضی و فنی ، علوم انسانی ، علوم تجربی ، هنر و زبان های خارجی بر مبنای شهرستان محل اقامت فعلی آنان که در بند 44 تقاضانامه ثبت نام ، معین نموده اند بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1201

به "توزیع کارت کنکوری ها آغاز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع کارت کنکوری ها آغاز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید