یک مهاجم و یک مدافع جذب می کنیم، هیچ تیمی بهتر از تراکتور نیست

به گزارش سفر به آنتالیا، به گزارش خبرنگاران، ساکت الهامی در گفت وگو با سایت باشگاه تراکتور، درخصوص آخرین شرایط تیم اظهار کرد: به محض حضور در آنتالیا، یک جلسه به صورت شبانه تمرین کردیم و بعد از آن، هر روز در دو نوبت تمرین انجام داده ایم و در شرایط بسیار خوبی قرار داریم. پس از این که صبح روز گذشته تمرین کردیم، عصر نیز یک بازی محبت آمیز مقابل یک حریف ترکیه ای انجام دادیم که در اوج فشار، بازیکنان عملکرد بسیار خوبی از خود به جای گذاشتند.

یک مهاجم و یک مدافع جذب می کنیم، هیچ تیمی بهتر از تراکتور نیست

جهت دریافت مشاوره خدمات اندازه تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

وی اضافه کرد: شرایطمان از نظر تاکتیکی و تیمی بسیار خوب است و چاره ای نداشتیم که فشار زیادی از نظر بدنسازی به بازیکنان بیاوریم. از همه آن ها تشکر می کنم که سنگ تمام گذاشتند و در این مدت، فشارها را در تمرینات تحمل کردند. روز آدینه نیز، یک بازی تدارکاتی سنگین دیگر مقابل شاگردان گئورگی حاجی پیش رو داریم که امیدوارم محک خوبی برایمان باشد.

الهامی اعلام نمود: یک مهاجم به جمع ما ملحق شده است و اگر این بازیکن، همان مهره مدنظرمان باشد، او را جذب خواهیم کرد و اگر نشد، مهاجم دیگری را در نظر داریم. از طرفداران می خواهم که به هیچ وجه نگران نباشند؛ چرا که تراکتور تنها تیمی است که سه سهمیه آزاد دارد و قول می دهم در نیم فصل دوم، بازی های بسیار بهتری نسبت به نیم فصل اول ارائه کنیم.

وی ادامه داد: به دنبال این هستیم که یک مدافع وسط نیز جذب کنیم؛ هرچند که در جابجایی نیم فصل، هیچ تیمی بازیکن خوبش را از دست نداد و ما هم تا آخرین لحظه، به دنبال خرید یک بازیکن خوب ایرانی بودیم که در فاصله 10 دقیقه مانده به انتها مهلت جابجایی، از فروش او منصرف شدند.

وی با اعلام خبر پیوستن یک مربی دروازه بانان به تراکتور، ادامه داد: این مربی، سابقه کار کردن در تیم دورتموند، اف سی کلوپ بلژیک و تیم های حاشیه خلیج فارس را در کارنامه دارد و چند روزی است که به عنوان مربی گلرها در تیم فعالیت می نماید.

وی اضافه کرد: سه بازیکن نیز از جمع امیدها به تیم ما اضافه شده اند که آینده بسیار درخشانی دارند و می توانند در آینده نه چندان دور، به مهره های اصلی تراکتور تبدیل شوند.

سرمربی تراکتور خطاب به پرشورها گفت: می دانم که در نیم فصل دوم، همه تیم ها تا دندان مسلح هستند و فشار بازی ها بسیار بیشتر خواهد شد. نمی گویم که ما بهترین تیم ایرانیم، ولی مطمئن باشید هیچ تیمی بهتر از تراکتور نیست و شرایط تیم ما بسیار خوب است. از طرفداران خواهشمندم که به حواشی توجهی ننمایند و قول می دهم در نیم فصل دوم، بسیار بهتر از نیم فصل اول شویم.

وی بیان نمود: ما وقتی این طرفداران را داریم، نگران هیچ چیز نیستیم؛ چرا که پرشورها به اندازه چند بازیکن می توانند به ما یاری نمایند و به پشتوانه آن ها، کاری می کنیم که بهترین نتایج را کسب کنیم و باز هم از آن ها خواهش می کنم توجهی به حاشیه ها ننمایند.

الهامی اعلام نمود: از آقای زنوزی تشکر می کنم که در این اردو سنگ تمام گذاشت و به نمایندگی از کادر فنی، بازیکنان و کادر مدیریتی از ایشان متشکرم که یکی از بهترین کمپ های ترکیه را برای تمرین و اسکان در اختیار تیم قرار داده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 اسفند 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 691

به "یک مهاجم و یک مدافع جذب می کنیم، هیچ تیمی بهتر از تراکتور نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک مهاجم و یک مدافع جذب می کنیم، هیچ تیمی بهتر از تراکتور نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید