کنار گذاشته شدن اعضای ایرانی و قطری برای شکایت النصر

به گزارش سفر به آنتالیا، به گزارش روزنامه الشرق الاوسط عربستان، کنفدراسیون فوتبال آسیا در انتظار دریافت اعتراض النصر به حکم کمیته انضباطی AFC در ماجرای شکایت این باشگاه عربستانی از پرسپولیس است، اما در مرحله رسیدگی استیناف اعضای ایرانی و قطری اجازه مداخله پیدا نمی نمایند.

کنار گذاشته شدن اعضای ایرانی و قطری برای شکایت النصر

همراه ما باشید و با تور ارزان قطر از مروارید خلیج فارس دیدن کنید و زیبایی های شهر دوحه را در خاطراتتان ثبت کنید.

یک منبع مطلع به الشرق الاوسط گفته که کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در انتظار دریافت درخواست رسیدگی مجدد باشگاه النصر عربستان است که تا خاتمه هفته جاری ارسال خواهد شد. باشگاه عربستانی در انتظار دریافت جزئیات رأی صادره است تا بر مبنای آن لایحه خود را مجددا به AFC ارسال کند، در حالی که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت اول باشگاه النصر در مورد ادعای ثبت غیرقانونی قرارداد بازیکنان پرسپولیس به دلیل محرومیت اعمال شده از جانب فیفا را نپذیرفت.

به گفته این منبع مطلع، کنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه نمی دهد جهانگیر بیگلری رئیس ایرانی کمیته استیناف AFC دخالتی در این پرونده داشته باشد، چرا که پرسپولیس یک طرف این پرونده است و هر دو از یک کشور محسوب می شوند. همچنین نایب رئیس کمیته استیناف AFC سلمان الانصاری هم که قطری است در رسیدگی به این پرونده مشارکت نخواهد داشت.

بر اساس اطلاعات دریافتی، لیم دونگ از کره جنوبی رئیس کمیته ویژه رسیدگی به این پرونده با حضور سه عضو کمیته استیناف AFC خواهد بود و بعد از کنار گذاشتن دو عضو ایرانی و قطری، ساران نادار مالزیایی و سید نیار حسین حیدر پاکستانی به همراه تای مای ژونگ تایلندی دیگر نفراتی هستند که می توانند در این کمیته ویژه حضور داشته باشند.

الشرق الاوسط در ادامه نوشت: موضوع شکایت النصر تا حدودی پیچیده به نظر می رسد و به حضور کارشناسان حرفه ای و مسلط به قوانین فیفا احتیاج دارد و گفته می گردد این باشگاه از وکلای بین المللی توانمند و با تجربه ای در این پرونده استفاده خواهد نمود.

منبع: فرارو
انتشار: 27 مهر 1399 بروزرسانی: 27 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1222

به "کنار گذاشته شدن اعضای ایرانی و قطری برای شکایت النصر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنار گذاشته شدن اعضای ایرانی و قطری برای شکایت النصر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید