پوتین: عملیات نظامی مسکو در سوریه تصمیم درستی بود

به گزارش سفر به آنتالیا، رئیس جمهوری روسیه ضمن تاکید بر درستی مشارکت نظامی مسکو در جنگ علیه تروریسم در سال های گذشته، گفت، تهدیدات تروریستی در سوریه همچنان ادامه دارد.

پوتین: عملیات نظامی مسکو در سوریه تصمیم درستی بود

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به نقل از سایت المیادین، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه توضیح داد، تهدید تروریسم در مناطق تحت کنترل گروهک های حرفه ای حتی پس از شکست آنها ادامه دارد.

رئیس جمهوری روسیه طی اظهاراتش در مستندی که از شبکه روسیا 1 منتشر شد، اظهار داشت: تا به امروز ، به رغم شکست گروهک های حرفه ای در سوریه، بعضی از مناطق هنوز تحت کنترل تروریست ها هستند و تهدید تروریستی همچنان از آنجا نشأت می گیرد.

پوتین در ادامه اضافه کرد: رخدادهایی که در سال های اخیر رخ داد، نشان داد که شروع عملیات نظامی در سوریه تصمیم درستی بوده است.

وی در خصوص مرحله تصمیم گیری در خصوص مداخله برای یاری به سوریه توضیح داد: ما تا به این لحظه احساس کردیم که تهدید تروریسم در اراضی سوریه در حال افزایش است و گروهک های تروریستی در اغلب خاک این کشور سیطره یافته اند.

رئیس جمهوری روسیه همچنین گفت: هنگام تصمیم گیری در خصوص سوریه قبل از هر چیز نه تنها همدردی با ملت سوریه و نفرت از تروریسم، بلکه منافع روسیه نیز در نظر گرفته شده بود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 24 بهمن 1399 بروزرسانی: 24 بهمن 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1454

به "پوتین: عملیات نظامی مسکو در سوریه تصمیم درستی بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین: عملیات نظامی مسکو در سوریه تصمیم درستی بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید