هیچ دانش آموزی در تعطیلات کرونا از تحصیل باز نمی ماند، تصمیمی درباره چگونگی بازگشایی مدارس گرفته نشده

به گزارش سفر به آنتالیا، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفت: معلمان مناطق کم برخوردار به منزل دانش آموزان می فرایند و آموزش های لازم را به آنان ارائه می کنند و باید بگوییم دانش آموزی در تعطیلات کرونایی از تحصیل عقب نمی ماند.

هیچ دانش آموزی در تعطیلات کرونا از تحصیل باز نمی ماند، تصمیمی درباره چگونگی بازگشایی مدارس گرفته نشده

مهدی نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در مصاحبه با خبرنگار اجتماعی سفر به آنتالیا، گفت: با بررسی هایی که آموزش و پرورش انجام داد در تعطیلات کرونایی برخی از دانش آموزان در مناطق روستایی، دور افتاده و کم برخوردار به دلیل در دسترس نبودن اینترنت از سایر دانش آموزان عقب می افتادند از همین رو مسئولان آموزشی آن منطقه تمهیدات لازم را انجام دادند.

وی ادامه داد: معلمان و مدیران مدرسه های این مناطق با حضور به درب منازل دانش آموز و آموزش تک به تک و ارائه جزوه و کتاب مورد نیاز سعی کردند در این تعطیلات هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نماند.

نویدادهم بیان نمود: درست است این نوع آموزش و همچنین آموزش در فضای مجازی و رسانه ملی کافی نیست اما باعث شده دانش آموز از مباحث درسی عقب نماند.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در خصوص شایعه ای قرار است تابستان دانش آموزان به مدرسه بروند بیان نمود: این روزها در شبکه های اجتماعی شایعه های زیادی مطرح است و این موضوع هم یکی از آن ها باید بگویم هنوز هیچ تصمیمی درباره چگونگی بازگشایی و ادامه آن هنوز گرفته نشده است و منتظر به ثبات رسیدن شیوع ویروس کرونا و تصمیمات ستاد ملی کرونا هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 941

به "هیچ دانش آموزی در تعطیلات کرونا از تحصیل باز نمی ماند، تصمیمی درباره چگونگی بازگشایی مدارس گرفته نشده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ دانش آموزی در تعطیلات کرونا از تحصیل باز نمی ماند، تصمیمی درباره چگونگی بازگشایی مدارس گرفته نشده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید