نوروزی: بیانیه حقوق بشری اتحادیه اروپا علیه ایران، فرافکنی است ، چرا دنیا به کشتار سیاه پوستان آمریکا اعتراض نمی کند

به گزارش سفر به آنتالیا، نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: اتحادیه اروپا درحال فراکنی است، زیرا ایران همیشه حقوق بشر را تکریم نموده است و هرجای جهان که نقضی انجام شده را به شدت محکوم نموده است.

نوروزی: بیانیه حقوق بشری اتحادیه اروپا علیه ایران، فرافکنی است ، چرا دنیا به کشتار سیاه پوستان آمریکا اعتراض نمی کند

با ما سفر کنید و با هزینه سفر به اروپا چقدر است از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

حسن نوروزی نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران، درباره بیانیه اخیر اروپا درباره نقض حقوق بشر در ایران، گفت: بیشترین نقض حقوق بشر در کشور های اروپایی همچون فرانسه و انگلستان اتفاق می افتد و حتی شدیدترین ناقضان حقوق بشر در جهان سران رژیم ایالات متحده آمریکا هستند.

وی ادامه داد: سران رژیم آمریکا متاسفانه برای جامعه سیاه پوست این کشور ارزشی قائل نیستند و متاسفانه با آن ها رفتاری بد و زننده ای دارند و حتی موجب مرگ این افراد می شوند.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس گفت: سوالی این است که چرا جهان به کشتار سیاهپوستان توسط رژیم آمریکا و اروپا اتفاق می افتد، اعتراضی نمی نمایند؟ چرا سازمان های بین المللی همچون شورای حقوق بشر سازمان ملل چنین رفتار های ضد حقوق بشری را محکوم نمی نمایند؟

نوروزی توضیح داد: رژیم آل سعود مرتکب هزاران جنایت و کشتار بی رحمانه زنان و بچه ها در منطقه و علی الخصوص در یمن می شوند اما به جای محکومیت این رژیم ریاست حقوق بشری سازمان ملل را به آن می دهند.

وی با بیان اینکه بیانیه اخیر اروپا در رابطه با ایران مضحک است، بیان داشت: متاسفانه در جهانی امروز ناقضان حقوق بشر در کشور های خود و جهان اکنون دایه مهربان تر از مادر برای ایران شده اند و از نقض حقوق بشر در ایران ابراز ناراحتی می نمایند.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در انتها گفت: اتحادیه اروپا درحال فراکنی است زیرا ایران همیشه حقوق بشر را تکریم نموده است و هرجای جهان که نقضی اجرا شده را به شدت محکوم نموده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1270

به "نوروزی: بیانیه حقوق بشری اتحادیه اروپا علیه ایران، فرافکنی است ، چرا دنیا به کشتار سیاه پوستان آمریکا اعتراض نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروزی: بیانیه حقوق بشری اتحادیه اروپا علیه ایران، فرافکنی است ، چرا دنیا به کشتار سیاه پوستان آمریکا اعتراض نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید