نفوذ کرونا به مجلس اتریش، درخواست صدراعظم از پلیس برای مجازات ناقضان محدودیت ها

به گزارش سفر به آنتالیا، رسانه های اتریشی از ابتلای اولین نماینده مجلس این کشور به کرونا و درخواست صدر اعظم اتریش از نیروهای پلیس برای جریمه ناقضان اعمال محدودیت ها در اتریش برای مقابله با کرونا خبر دادند.

نفوذ کرونا به مجلس اتریش، درخواست صدراعظم از پلیس برای مجازات ناقضان محدودیت ها

به گزارش گروه بین الملل سفر به آنتالیا، سباستین کورس، صدر اعظم اتریش از همکاری باور نکردنی مردم در اجرای محدودیت های مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی کرده و این مسئله را مهم دانست که برای جلوگیری از بدترین اتفاق با نظم و پشتکار عمل شود.

صدر اعظم اتریش با اعلام اینکه بیشتر شهروندان اقدامات محدود کننده را اجرا می کنندف در عین حال گفت که اما برخی هم وجود دارند که به این قواعد پایبند نیستند.

وی این را وظیفه پلیس دانست که افرادی که محدودیت ها را انجام نمی دهند مجازات کند. کورس در این باره گفت که اگر اوضاع در یک مکان تشدید شد پلیس می تواند آن محل را ببندد.

وی اقدامات اتریش برای مقابله با شیوع کرونا را خوب ارزیابی کرده و تاکید کرد که دیگران هم از این رو از اقدامات ما در این راستا کپی می کنند.

کورس همچنین گفت: ما خیلی سریع تر از دیگر کشورها به این بحران واکنش نشان دادیم. آلمان همچنان درباره اقدامات کاربردی بحث می کند.

وی با اشاره به اینکه این بحران تاثیرات اقتصادی گسترده ای خواهد داشت همچنین از برخی راهکارها برای مقابله با این عواقب سخن گفت.

صدر اعظم اتریش با اشاره به اینکه یکی از کنندگان حزب آزادی اتریش که وی رهبری آن را بر عهده دارد به کرونا مبتلا شده تاکید کرد که هیچ ترسی از ابتلا به این ویروس ندارد.

وی تاکید کرد که با این همه تلاش می کند از خانواده خود مراقبت کند.

کورس همچنین گفت که در صورت ابتلا به کرونا با نزدیکترین تیم خود در قرنطینه خواهد رفت و کار را از آنجا به صورت عادی ادامه خواهد داد چرا که اتریش همچنان باید در این بحران شایسته عمل باقی بماند.

رسانه های اتریشی از ابتلای اولین کننده مجلس این کشور از حزب محافظه کار خلق به کرونا خبر دادند. پنج کننده دیگر این حزب هم به قرنطینه رفتند.

رئیس مجلس اتریش روز جمعه اعلام نمود که تست کرونای یوهان سینگر، کننده حزب خلق اتریش مثبت شده است.

صدر اعظم اتریش در گفتگویی با نشریه بیلد آلمان با اشاره به اعمال محدودیت های شدیدی که در این کشور برای مقابله با شیوع کرونا در پیش گرفته شده است، همچنین این را مهم ارزیابی کرد که از ایجاد اوضاعی مانند ایتالیا در این کشور جلوگیری شود.

آمارهای رسمی حاکی از آن است که در اتریش تا به حال 2672 نفر به کرونا مبتلا شده و 7 نفر هم در اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 897

به "نفوذ کرونا به مجلس اتریش، درخواست صدراعظم از پلیس برای مجازات ناقضان محدودیت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نفوذ کرونا به مجلس اتریش، درخواست صدراعظم از پلیس برای مجازات ناقضان محدودیت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید