ناوگروه شصت و سوم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت

به گزارش سفر به آنتالیا، ناوگروه شصت و سوم اطلاعاتی رزمی نیروی دریایی ارتش متشکل از ناوشکن سهند و ناو بالگردبر خارک در منطقه یکم این نیرو در بندرعباس پهلو گرفت.

ناوگروه شصت و سوم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، آیین استقبال از ناوگروه شصت و سوم اطلاعاتی رزمی نیروی دریایی با حضور امیر دریادار دوم تاشک، فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب و جمعی از خانواده ها در اسکله منطقه یکم امامت این نیرو در بندرعباس برگزار گردید.

امیر دریادار دوم تاشک با اشاره به اینکه ناوگروه شصت و سوم ارتش بعد از طی 15000 مایل دریایی و گذشت 100 روز دریانوردی توانست با افتخار پرچم جمهوری اسلامی ایران را در آب های آزاد و بین المللی به اهتزاز درآورد و به کشور بازگردد، گفت: یکی از مولفه های افزایش توان زرم ایجاد عمق راهبردی است که این دریانوردی ها باعث افزایش عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نیروی دریایی با تاکید بر اینکه خانواده های کارکنان نیروی دریایی ارتش در موفقیت و پیشرفت این نیرو نقش تاثیرگذار و پررنگی دارند، اضافه نمود: با توجه به اینکه دشمن امروزه با تهاجم فرهنگی، نسل جوان و خانواده ها را نشانه گرفته است، همه کارکنان موظفند، همانطور که با انجام ماموریت های خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محافطت می نمایند از کانون گرم خانواده های خود نیز پشتیانی و مراقبت نمایند.

بر اساس این گزارش؛ شصت و چهارمین ناوگروه اطلاعاتی-رزمی نیروی دریایی ارتش متشکل ناوشکن الوند و ناو پشتیبانی بندرعباس برای انجام ماموریت دریانوردی راهی دریاهای آزاد و بین المللی شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 27 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 518

به "ناوگروه شصت و سوم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناوگروه شصت و سوم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس پهلو گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید