مقاله: مینی پمپ آب آپارتمان چیست و آیا به درد شما می خورد؟

به گزارش سفر به آنتالیا، مینی پمپ آب دستگاهی است که آب را تحت فشار به منابع خروجی ارسال می نماید. این دستگاه، انرژی مکانیکی را به آب منتقل می نماید و باعث افزایش انرژی جنبشی آن می گردد. در حالی که پمپ آب از نوع مینی برای انتقال آب در حجم زیاد مناسب نیست، ولی برای واحدهای آپارتمانی در مقیاس کوچک تا متوسط که افت فشار آب دارند، انتخابی عالی است.

مقاله: مینی پمپ آب آپارتمان چیست و آیا به درد شما می خورد؟

پمپ های تقویت نماینده پروانه ای دارند که آب ورودی را از دریچه عبور می دهند و به وسیله خروجی خارج می نمایند. یک موتور باعث چرخش پروانه ها می گردد. پمپ های آب کوچک بخش مکش ندارد، اما برخی از پمپ های آب از پروانه چرخشی استفاده می نمایند، در حالی که برخی دیگر از دیافراگم نوسان نماینده بهره می برند. پمپ هایی با دیافراگم نوسان نماینده، آب را با استفاده از دو صفحه نوسان یا چرخان می چرخانند. در حالی که صفحات روی هم می چرخند، می توانند فشار آب را دو چندان نمایند.

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

برخی از نکته های زیر می توانند به شما در شناخت بیشتر عملکرد یک مینی پمپ یاری نمایند:

پمپ آب کوچک، فشار آب را افزایش می دهد و باعث می گردد آب با سرعت بیشتری به وسیله لوله کشی واحد آپارتمان جریان یابد. اما یک نکته را باید مورد توجه قرار دهید، با افزایش فشار لازم برای جابجایی آب، سرعت جریان کاهش می یابد.

منبع مقاله: مینی پمپ آب آپارتمان چیست و آیا به درد شما می خورد؟

انتشار: 9 آبان 1400 بروزرسانی: 9 آبان 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1869

به "مقاله: مینی پمپ آب آپارتمان چیست و آیا به درد شما می خورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: مینی پمپ آب آپارتمان چیست و آیا به درد شما می خورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید