معاون دانشگاه خواجه نصیر مثبت بودن تست کرونا دانشجوی این دانشگاه را تایید کرد ، شرایط مبتلا رو به بهبود است

به گزارش سفر به آنتالیا، معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر گفت: براساس اعلام یکی از دانشجویان که در بیمارستان مسیح دانشوری بستری است، یکی از تست های کرونا او مثبت است.

معاون دانشگاه خواجه نصیر مثبت بودن تست کرونا دانشجوی این دانشگاه را تایید کرد ، شرایط مبتلا رو به بهبود است

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات رفتن به کانادا برای تحصیل هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی مدارو، کالج ها و دانشگاه های کانادا انتخاب کنید.

عبدالمجید خوشنود، معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در تبادل نظر با خبرنگار دانشگاه سفر به آنتالیا، با تایید مثبت بودن تست کرونا دانشجوی بستری شده در بیمارستان گفت: این دانشجو از روز یکشنبه از بیمارستان شهدای تجریش به بیمارستان مسیح دانشوری برای انجام آزمایشات دقیق تر منتقل شد. البته به دلیل انتقال دانشجو ما کمی نگران شدیم و شخصا با پزشک بیمارستان شهدای تجریش صحبت کردم که چرا این دانشجو منتقل شده که در اعلام کردند ما افراد مشکوک را به این بیمارستان منتقل می کنیم.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی ادامه داد: تا روز یکشنبه که ما با بیمارستان و مرکز بهداشت منطقه 3 و مسئولان علوم پزشکی در ارتباط بودیم، اعلام کردند که آزمایش اولیه این دانشجو و شرایط بالینی او مناسب است وتمام آزمایشات وی منفی است.

خوشنود اضافه نمود: روز گذشته ساعت 11 و نیم بیمارستان مسیح دانشوری به این دانشجو اعلام نموده بود که یکی از تست های او مثبت است. البته بیمارستان روز گذشته باز هم آزمایش مجدد گرفته است.

وی با اشاره به اینکه هنوز مکاتبه رسمی از سوی بیمارستان با دانشگاه به منظور اعلام ابتلای دانشجو به کرونا صورت نگرفته است، گفت: انتظار داریم مرکز درمانی در این خصوص در یک مکاتبه رسمی آخرین شرایط این دانشجو را به ما اعلام کند.

وی بیان نمود: به محض اینکه دوشنبه اعلام کردند تست این دانشجو مثبت بوده، به بچه های خوابگاهی که او در آن ساکن بود، اعلام کردیم که مراقبت نمایند. دوستان بهداشت منطقه 3 به ما تاکید کردند که هم اتاقی های دانشجو را تحت نظارت قرار دهیم و خوشبختانه تا کنون هیچ یک از دانشجویان علائم مشکوکی نداشته اند.

خوشنود ادامه داد: حتی هم اتاقی هایش برای آزمایش به بیمارستان مراجعه کردند، اما بیمارستان قبول نکرد و گفته بودند، چون علائمی ندارید ما موظف نیستیم، تست بگیریم. یک نفر از هم اتاقی های این دانشجو با رضایت خودشان از دانشگاه رفتند و در تهران در خانه قرنطینه است. یکی از دانشجویان دیگر به شهرستان رفت که البته با این دانشجو در تماس هستیم.

معاون دانشجویی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی اضافه نمود: خوابگاهها کاملا تخلیه شده و ضد عفونی ساختمانها ادامه دارد .

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 830

به "معاون دانشگاه خواجه نصیر مثبت بودن تست کرونا دانشجوی این دانشگاه را تایید کرد ، شرایط مبتلا رو به بهبود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون دانشگاه خواجه نصیر مثبت بودن تست کرونا دانشجوی این دانشگاه را تایید کرد ، شرایط مبتلا رو به بهبود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید