مشارکت بانک توسعه تعاون در اجرای طرح ملی مسکن، پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

به گزارش سفر به آنتالیا، رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون از پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون در امسال اطلاع داد.

مشارکت بانک توسعه تعاون در اجرای طرح ملی مسکن، پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی؛ سید باقر فتاحی در کمیته راهبردی شعب بانک توسعه تعاون در آذربایجان شرقی اضافه نمود: بر اساس تسهیلات تخصیصی طی 8 ماه سال جاری معادل میزان تسهیلات سال گذشته از سوی این بانک به مشتریان تسهیلات اعطاشده است.

فتاحی با اشاره به تحریم های ثانویه اخیر آمریکا علیه نظام بانکی کشورمان گفت: طی دو ماه اخیر به دنبال اعمال تحریم های ثانویه بانک توسعه تعاون و 14 موسسه مالی و بانکی دیگر کشورمان نیز شامل تحریم های ثانویه شد که این موضوع بی تردید موانعی بر سر راه فعالیت های مالی و بانکی ایجاد می نماید ولی امیدواریم با گشایش های آینده که انشا الله در کشور ایجاد می گردد شاهد برطرف بعضی چالش های موجود باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت های استان آذربایجان شرقی گفت: این استان به لحاظ ظرفیت های مالی و صنعتی یکی از استان های برتر کشور محسوب می گردد که امیدواریم با افزایش توان همکاران این استان به صندلی واقعی خود برسد.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون اذعان داشت: انتظار داریم استان آذربایجان شرقی با این میزان ظرفیت جزو پنج استان برتر کشور قرار گیرد.

فتاحی با اشاره به تغییرات مدیریتی اجرا شده در استان گفت: با تغییرات اجرا شده در استان امیدواریم شاهد جبران کاستی ها و رشد مشهود در عملکرد استان باشیم که بی تردید این امر محقق نمی گردد مگر با همدلی و مشارکت تمام همکاران استان.

وی ادامه داد: در حال حاضر فضای استان فضای کار به دوراز مسائل حاشیه ای است که بی تردید می توان در مدت چهار ماه باقی مانده از سال با انتخاب یک رویکرد توسعه محور شاهد بهبود شاخص های استان در سطح کشور باشیم.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه به موضوع افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون اشاره نمود و اضافه نمود: موضوع افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون به 14 هزار میلیارد ریال خبر بسیار خوش برای این بانک است که بی شک زمینه توسعه فعالیت های بانک را بیش از پیش فراهم می نماید.

وی ادامه داد: یکی از اصلی ترین دغدغه های بانک در طول سال های گذشته دیده شدن است که خوشبختانه این امر در طول سال های اخیر محقق شده است و هم اکنون بانک توسعه تعاون در بسیاری از موضوعات تصمیم گیری کشور دیده می گردد.

فتاحی در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین بانک توسعه تعاون و وزارت راه و شهرسازی گفت: بر این اساس بانک توسعه تعاون در اجرای طرح مسکن ملی متعهد شده است که تأمین مالی احداث 75 هزار واحد مسکونی را تأمین کند.

وی همچنین به موضوع بهره مندی از ظرفیت ماده 56 اشاره نمود و گفت: بانک توسعه تعاون می تواند در طرح های عمرانی استانی مشارکت داشته باشد بدین صورت که در صورت اخذ مجوز از سازمان برنامه و بودجه به منظور تابید تضمین بانک؛ مشارکت درروند اجرای طرح عمرانی محقق گردد.

وی اضافه نمود: این امر در راستای تکمیل پروژه های عمرانی تأثیر بسیار زیادی دارد که در صورت آمادگی مدیران ارشد استانی؛ این بانک آمادگی کامل برای مشارکت در طرح های عمرانی را دارد.

رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه صدور اسناد خزانه را از دیگر ظرفیت های ویژه این بانک بیان کرد و گفت: بعد از بانک ملی؛ بانک توسعه تعاون به عنوان بانک دولتی انتشار اسناد خزانه را عهده دار است.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی می افزاید، رئیس هیات مدیره بانک توسعه تعاون به همراه بعضی مدیران ستادی بانک به منظور ارزیابی عملکرد شعب استان آذربایجان شرقی در تبریز حضور دارند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1365

به "مشارکت بانک توسعه تعاون در اجرای طرح ملی مسکن، پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشارکت بانک توسعه تعاون در اجرای طرح ملی مسکن، پرداخت 12 هزار میلیارد تومان تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید