مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران منصوب شد

به گزارش سفر به آنتالیا، مدیرعامل بانک صادرات ایران طی حکمی صادق فرامرزی را به عنوان مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات این بانک منصوب کرد.

مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران منصوب شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، حجت اله صیدی در نشست معارفه مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران گفت: آینده بانک صادرات ایران در زنجیره فناوری اطلاعات دیده می گردد و زنجیره کامل دو فناوری اطلاعات و صنعت اقتصادی در خدمت یکدیگر قرار خواهد گرفت. در حوزه اجرایی، دپارتمان فناوری اطلاعات مانند سایر بخش های اصلی بانک از جمله اقتصادی و اعتبارات در هر شرایطی وجود خواهد داشت، اما در حوزه برنامه ریزی برای ساختن آینده بانک باید خارج از ساختار بانک اقدام گردد، چنان که همه جهان نیز به همین سمت حرکت نموده اند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران درباره ضرورت ایجاد هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران اضافه کرد: آینده بانکداری در جهان با سرعت در حال تغییر است. بانک ها در جهان امروزه همانند موسسات عظیم فناوری اطلاعات هستند که فعالیت اقتصادی انجام می دهند. به خصوص که با تغییرات ایجاد شده در بعضی ساختارها و مشاغل، کارکرد آنها چندان قابل تفکیک نیست. بنابراین ایجاد هلدینگ فناوری اطلاعات برای بانک صادرات ایران لازم است.

وی گفت: با تشکیل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران، شرکت های توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی(مفاخر)، داده پردازی خوارزمی، راه چاره های هوشمند سپهر، گسترش انفورماتیک و پرداخت الکترونیک سپهر زیرمجموعه این هلدینگ قرار خواهند گرفت و برنامه ریزی برای افزایش سهم بازار بانک صادرات ایران در حوزه فناوری اطلاعات با قدرت بیشتری انجام خواهد شد.

قائم مقام بانک صادرات ایران نیز در این نشست گفت: با دستاوردها و فعالیت های اجرا شده برای افزایش شفافیت صورت های اقتصادی، انتظار برای رسیدن به صندلی شایسته بانک در حوزه فناوری اطلاعات بیشتر است.

رضا صدیق اضافه کرد: در بخش بانکداری خاص مانند منابع، مصارف، مطالبات و سود و زیان حرکت های خوبی طی یکی دو سال گذشته اجرا شده و نتایج خیلی خوبی در این زمینه به دست آمده و برای ارتقای سهم بازار بانک، اقدامات جدیدی شروع شده و با کوشش های اجرا شده برای پوشش زیان، صورت های اقتصادی بانک شفاف شده است اما در حوزه فناوری اطلاعات امیدواریم حرکت های اجرا شده شتاب بیشتری بگیرد.

امیر یوسفیان، نایب رئیس هیئت مدیره بانک صادرات ایران نیز با تاکید بر اهمیت حوزه اعتبارات گفت: برای حفظ مشتریان عظیم، کاهش هزینه ها در حوزه اعتباری و ارائه خدمات به روز بانکداری الکترونیک باید از ظرفیت فناوری اطلاعات به نحو مطلوب استفاده کرد.

صادق فرامرزی نیز در این نشست با بیان سوابق فعالیت خود در حوزه پرداخت و بانکداری دیجیتال گفت: وجود 30 تا 40 میلیون مشتری ثروت گران قیمتی برای بانک صادرات ایران است که کوشش خواهیم کرد با استفاده از این فرصت برای افزایش سهم بازار بانک استفاده های لازم صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 7 آذر 1399 بروزرسانی: 7 آذر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1307

به "مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران منصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل هلدینگ فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران منصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید