فروکش شیوع کرونا در تهران با شیب ملایم، مبارزه با کرونا تا دقیقه نود

به گزارش سفر به آنتالیا، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: آمار تهران طبق شیب ملایمی که از روزهای گذشته شروع شده کما فی السابق با شیبی ملایم با نزول آماری روبرو هستیم.

فروکش شیوع کرونا در تهران با شیب ملایم، مبارزه با کرونا تا دقیقه نود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری خبرنگاران، علیرضا زالی فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه آمار تهران طبق شیب ملایمی که از روزهای گذشته آغاز شده کما فی السابق با شیبی ملایم با نزول آماری روبرو هستیم.

زالی با بیان مجموع بیماران جدیدی که در بخش های عادی بستری شده اند 130 بیمار بوده است گفت: 40 بیمار جدید در بخش های ویژه بستری و 162 بیمار نیز از مجموعه بیمارستان ها ترخیص شده اند.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران بیان نمود: برای اولین بار از آغاز داستان کووید 19 در تهران از ابتدای اسفند تا کنون امروز پایین ترین میزان مرگ ومیر را طی 24 ساعت گذشته داشته ایم که امیدواریم با رعایت های پروتکل های بهداشتی کمافی السابق این آمار تعادل نسبی اش را حفظ کند.

وی در ادامه گفت: مقابله ما با ویروس کرونا را می توان به مسابقه فوتبال تشبیه کرد، مسابقه فوتبال نیز تا دقیقه 90 ادامه دارد و در آخرین دقایق امکان تسخیر دروازه وجود دارد لذا باید مراقبت های بهداشتی را به خوبی انجام داد و بدانیم داستان کرونا تمام نشده و کرونا همچنان در کمین است.

زالی با تأکید بر اینکه همچنان باید تمهیدات بهداشتی و منطقی مقابله با ویروس ادامه داشته باشد گفت: با رعایت اصول و پروتکل ها انشاالله بر این بیماری فائق خواهیم آمد.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 22 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1032

به "فروکش شیوع کرونا در تهران با شیب ملایم، مبارزه با کرونا تا دقیقه نود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فروکش شیوع کرونا در تهران با شیب ملایم، مبارزه با کرونا تا دقیقه نود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید