فردا آخرین مهلت توزیع کارت آزمون دکتری، بیش از 89 هزار داوطلب کارت گرفته اند

به گزارش سفر به آنتالیا، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از صدور بیش از 89 هزار کارت برای داوطلبان آزمون دکتری اطلاع داد و گفت: مهلت توزیع کارت فردا به انتها می رسد.

فردا آخرین مهلت توزیع کارت آزمون دکتری، بیش از 89 هزار داوطلب کارت گرفته اند

فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: کارت شرکت در آزمون داوطلبان دکتری تخصصی (Ph.D) سال 99 از روز گذشته دوشنبه 6 مرداد ماه امسال برای مشاهده و پرینت به وسیله سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر شد و تا کنون تعداد 89 هزار و 909 داوطلب نسبت به دریافت کارت دکتری خود اقدام کردند.

زرین آمیزی تاکید نمود: آزمون فوق روز پنج شنبه 9 مرداد ماه برگزار می گردد.همه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون فوق، برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد نمودن اطلاعات شناسنامه ای (شامل نام خانوادگی و نام، کد ملی و تاریخ تولد) و یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده و کد پیگیری) از کارت شرکت در آزمون پرینت تهیه نمایند و براساس تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بدیهی است که برای شرکت در جلسه آزمون فوق، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمن اینکه سایر اطلاعات نیز در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی سایت این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.

وی اضافه کرد: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده فرآیند آزمون ورودی مقطع دکتری Ph.D (نیمه متمرکز) سال 1399 از ساعت 8:00 صبح روز پنج شنبه مورخ 9 مرداد در 60 شهرستان مختلف کشور شروع خواهد شد و نام و آدرس حوزه امتحانی بر روی کارت شرکت در آزمون داوطلبان تعیین شده است.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در انتها گفت: آدرس و محل باجه های برطرف نقص کارت شرکت در آزمون داوطلبان فوق بر مبنای شهرستان محل آزمون آنان در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است، داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالی در کارت آزمون باید از ساعت 8:30 تا 12:00 و از ساعت 14 تا 18 امروز و فردا سه شنبه 7 و چهارشنبه 8 مرداد به حوزه های برطرف نقص کارت مراجعه نمایند . آزمون نیز روز پنج شنبه 9 مرداد ماه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1174

به "فردا آخرین مهلت توزیع کارت آزمون دکتری، بیش از 89 هزار داوطلب کارت گرفته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فردا آخرین مهلت توزیع کارت آزمون دکتری، بیش از 89 هزار داوطلب کارت گرفته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید