فاینال فانتزی 7 و 9 و 10 روی نینتندو سوییچ عرضه می گردد

به گزارش سفر به آنتالیا، در قالب برنامه Nintendo Direct اخیر شرکت نینتندو، شاهد رونمایی بازی های زیادی بودیم. با این حال، یکی از بزرگترین غافلگیری های این برنامه، بدون شک خبر عرضه بازی های کلاسیک سری فاینال فانتزی روی کنسول نینتندو سوییچ بود. برخی از این بازی ها، برای اولین بار است که به یک کنسول نینتندو می آیند.

فاینال فانتزی 7 و 9 و 10 روی نینتندو سوییچ عرضه می گردد

قرار است فاینال فانتزی 7، فاینال فانتزی 9 و فاینال فانتزی 10 به همراه دنباله آن، روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شوند. تاریخ دقیق عرضه این بازی ها هنوز معین نگردیده است، ولی اسکوئر انیکس گفته که می توانیم در سال 2019 منتظر عرضه آن ها باشیم. نمی دانیم چرا، ولی اسکوئر انیکس بی خیال عرضه فاینال فانتزی 8 روی نینتندو سوییچ گردیده است.

نکته جالب و مهم درباره این بازی ها، عرضه آن ها برای اولین بار روی یک کنسول نینتندو است. شرکت اسکوئر و مجموعه فاینال فانتزی کار خود را روی کنسول های نینتندو آغاز کردند؛ طوری که فاینال فانتزی 1 تا 6 روی کنسول های NES و Super NES عرضه گردیده بودند.

اسکوئر انیکس زمانی که قصد داشت فاینال فانتزی 7 را بسازد، به دلیل قابلیت های سخت افزاری بیشتری که کنسول پلی استیشن وان داشت، سراغ این کنسول رفت. هواداران فاینال فانتزی که اساسا در آن موقع روی کنسول های نینتندو بازی می کردند، هنوز هم با این موضوع کنار نیامده اند. فاینال فانتزی 7 پس از 21 سال برای اولین بار است روی یک کنسول نینتندو عرضه می گردد.

نسخه هایی که اسکوئر انیکس از این بازی ها برای عرضه روی نینتندو سوییچ در نظر گرفته، بازسازی های اخیر آن ها هستند. فاینال فانتزی 7 و فاینال فانتزی 9 اخیرا روی پلی استیشن4 و کامپیوتر با وضوح تصویر بالاتر عرضه گردیده بودند. فاینال فانتزی 10 و 2-10 هم دو سه سال پیش با وضوح تصویر بالاتر و موسیقی جدید روی پلی استیشن4 عرضه گردیده بود.

به غیر از این بازی ها، فاینال فانتزی 12 هم قرار است روی نینتندو سوییچ عرضه گردد.

فقط هم نینتندو سوییچ نیست که صاحب این بازی ها می گردد، قرار است بالاخره شاهد عرضه این شماره های فاینال فانتزی روی ایکس باکس وان هم باشیم.

فاینال فانتزی 7، فاینال فانتزی 9 و فاینال فانتزی 10 و 2-10 به صورت دیجیتالی روی فروشگاه Nintendo eShop عرضه خواهند شد.

منبع: Polygon

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 11 دی 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 37

به "فاینال فانتزی 7 و 9 و 10 روی نینتندو سوییچ عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاینال فانتزی 7 و 9 و 10 روی نینتندو سوییچ عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید