زنجانی ها و طارمی ها 25 هزار و 44 رای در صندوق انداختند

به گزارش سفر به آنتالیا، خبرنگاران/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: از 25 هزار و 44 رای ماخوذه در دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های زنجان و طارم، مهدی باقری با 14 هزار و 964 رای منتخب شد.

زنجانی ها و طارمی ها 25 هزار و 44 رای در صندوق انداختند

خدابخش مرادی نافچی ظهر امروز (22 شهریورماه) در نشست خبری، در رابطه با دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های زنجان و طارم، اظهار کرد: از داوطلبانی که در این مرحله با تبلیغات و ارائه برنامه های خود زمینه حضور مردم را فراهم کردند، قدردانی می کنیم.

وی اضافه نمود: مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های زنجان و طارم در تاریخ 21 شهریورماه در 319 شعبه شهری، روستایی و سیار برگزار گردید.

این مسئول با بیان اینکه پس از شمارش آرا، مجموع آرای ماخوذه 25 هزار و 44 رای بود، توضیح داد: مهدی باقری 14 هزار و 964 رای و نبی الله محمدی 8158 رای از آرای مردم را به خود اختصاص دادند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با بیان اینکه بر اساس نتیجه شمارش آرا، مهدی باقری به عنوان منتخب مردم به مجلس شورای اسلامی راه یافت ، ادامه داد: از داوطلبان و مردم حوزه انتخابیه و دست اندرکاران انتخابات و اصحاب رسانه، قدردانی می کنیم.

مرادی نافچی اظهار کرد: صدا و سیمای مرکز زنجان برای اولین بار بر اساس موافقت ستاد انتخابات و شورای نگهبان، فرصتی را برای ارائه طرح ها، برنامه ها و ایده های داوطلبان به مردم در شرایط شیوع کرونایی به وسیله صدا و سیما به استحضار مردم حوزه انتخابیه خود برسانند.

وی اضافه نمود: پس از تایید دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان های زنجان و طارم توسط شورای نگهبان، اعتبارنامه صادر خواهد شد و داوطلب حوزه انتخابیه در مجلس شورای اسلامی حضور خواهد داشت.

این مسئول اعلام نمود: از همه عوامل اجرایی با ظرفیت کامل و با رعایت پروتکل های بهداشتی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استفاده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 آبان 1399 بروزرسانی: 8 آبان 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1243

به "زنجانی ها و طارمی ها 25 هزار و 44 رای در صندوق انداختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنجانی ها و طارمی ها 25 هزار و 44 رای در صندوق انداختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید