ربیعی: صاحبخانه ها باید قرارداد های اجاره را تا 2 ماه تمدید کنند

به گزارش سفر به آنتالیا، طبق مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، صاحبخانه ها قرارداد های اجاره را باید تا 2 ماه دیگر با شرایط قبل تمدید کنند.

ربیعی: صاحبخانه ها باید قرارداد های اجاره را تا 2 ماه تمدید کنند

به گزارش گروه سیاسی سفر به آنتالیا، علی ربیعی سخنگوی دولت در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما، آخرین مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا را تشریح کرد.

ربیعی گفت:یکی از مصوبات این جلسه، درخصوص وکالت نامه های خودرو است که برای نیروی انتظامی مشکل ایجاد کرده بود. برای همین با توجه به پیشنهاد فرمانده نیروی انتظامی تصمیم گرفته شد تا مدت زمانی که همه بخش های مختلف کشور تعطیل بودند به عنوان تعطیلات اجباری و رسمی محسوب شود.

سخنگوی دولت ادامه داد: مصوبه دوم درخصوص موضوع مسکن بود، چون طبق تصمیم دولت دفاتر مشاوره املاک تعطیل شده بودند و موعد خاتمهی قرارداد های اجاره و رهن سررسیده بود، ولی مشاوران املاک تعطیل بودند و مشکلاتی ایجاد شده بود در ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیم گرفته شد که قرارداد های واحد های مسکونی اعم از رسمی و عادی در فاصله زمانی اول اسفند تا خاتمه اردیبهشت 99 امکان تمدید 2 ماه دیگر این قرارداد ها با همان شرایط قبلی فراهم شود.

وی گفت کرد: این موضوع کمک خواهد کرد که در این فاصله، یا تمدید قرارداد بین موجر و مستأجر صورت گیرد و یا اینکه خانه دیگری را پیدا خواهند کرد لذا با این اقدام تعویض خانه ها 2 ماه به تأخیر افتاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 2 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1009

به "ربیعی: صاحبخانه ها باید قرارداد های اجاره را تا 2 ماه تمدید کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: صاحبخانه ها باید قرارداد های اجاره را تا 2 ماه تمدید کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید