دولت توان حمایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی استان همدان را ندارد

به گزارش سفر به آنتالیا، مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان بر مشارکت آژانس های مسافری همدان برای چارتر کردن پروازها تاکید نمود و گفت: اعتقاد مدیران آژانس های هواپیمایی همدان این است دولتی ها آنها را حمایت نمایند، ولی دولت توان حمایت از آنها را ندارد.

دولت توان حمایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی استان همدان را ندارد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور برای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش خبرنگاران از همدان، علی مالمیر بعدازظهر امروز در نشست هم اندیشی دفاتر خدمات مسافرتی استان همدان گفت: اعتقاد مدیران آژانس های هواپیمایی همدان این است دولتی ها آنها را حمایت نمایند، ولی دولت توان حمایت از آنها را ندارد چراکه تا به امروز نیز آنچنان آژانس ها انتظار دارند از آنها حمایت نشده است.

وی خطاب به مدیران آژانس های هواپیمایی گفت: فرض کنید چند سال دیگر کسی از آژانس ها حمایت ننمایند باز باید آژانس داران باید صبر نموده و دست روی دست بگذارند یا اینکه خود همت نموده و برای پویایی و پیشرفت خود گام بردارند.

مالمیر با تاکید بر اینکه مدیران آژانس های خدمات مسافرتی باید در زمینه چارتر کردن پروازها مشارکت فعال و پویا داشته باشند، گفت: مدیران این دفاتر تا زمانی که به نتیجه برای همکاری و کار جمعی نرسند مسئله ای از آنها حل نمی گردد.

وی با بیان اینکه منافع صنفی باید توسط مدیران آژانس ها هماهنگ گردد در غیر این صورت با مسائل بسیاری روبرو خواهند شد، گفت: بخش عمده ظرفیتی که در این بخش قرار است ایجاد گردد با همکاری و مشارکت مدیران محقق می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان اعلام کرد: مدیران آژانس های خدمات مسافرتی استان همدان باید مطالبات و خواسته های خود را از اداره کل میراث فرهنگی بیان نمایند تا آنها عملی گردد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مدیران آژانس های هواپیمایی ابعاد منفی تورهای غیرمجاز و شخصی را به وسیله رسانه ها به مردم بگویند، گفت: اداره کل میراث فرهنگی آمادگی برخورد با تورهای غیرمجاز و شخصی را دارد ولی انتظار می رود مدیران آژانس ها نیز اسامی آنها را اعلام نمایند.

مالمیر درباره درجه بندی آژانس های خدمات مسافرتی همدان نیز گفت: اگر ظرفیت قانونی امکان این کار را فراهم نموده باشد می توان آن را انجام داد چراکه اقدام قابل توجه و خوبی است ولی این موارد باید مورد آنالیز قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه پرداخت مالیات از نظر قانونی و شرعی باید مورد توجه قرار گیرد ولی از نظر صنفی تمایلی برای پیگیری بعضی مسائل مالیاتی نداریم، گفت: براساس قانون در صدور و تمدید مجوزهای آژانس های خدمات مسافرتی اگر مفاصاحساب ها دریافت نگردد خلاف قانون است و جرم محسوب می گردد.

مدیرکل میراث فرهنگی استان همدان با بیان اینکه اصل اول کیفیت و اثربخشی کار است و کمیت مهم نیست، مطرح کرد: اداره کل میراث فرهنگی استان همدان همانطور که دروازه ورود آژانس های جدید را باز نموده و دروازه خروج را نیز باز می نماید.

وی با اشاره به اینکه 10 آژانس خدمات مسافرتی کاری بهتر از 50 آژانس منفعل است، گفت: آژانس های مسافرتی همدان باید به گونه ای باشند که تعدادی از آنها امکان چارتر کردن هواپیما داشته باشند.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 4 اسفند 1398 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 686

به "دولت توان حمایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی استان همدان را ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت توان حمایت از دفاتر خدمات مسافرت هوایی استان همدان را ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید