خبرنگاران پیگیری جرایم مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا است

به گزارش سفر به آنتالیا، سمنان- خبرنگاران- رئیس دادگستری کل استان سمنان گفت: پیگیری جرایم در ابعاد مختلف در جامعه وظیفه جدی و مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا در سراسر استان سمنان است.

خبرنگاران پیگیری جرایم مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا است

سید محسن مظهری روز پنجشنبه در آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان در سالن دادگستری کل استان، اضافه نمود: با قاطعیت و پیگیری مستمر باید رویکردهایی که باعث فساد در کشور می گردد را ریشه کن کرد.

وی خاطر نشان کرد: باید برای کاهش شاخص های بزهکاری اجتماعی در ابعاد مختلف کوشش گردد و دستگاه قضا در سمنان در کنار مردم است.

مظهری توضیح داد: کارکنان دستگاه قضا با جدیت تمام با توجه به امکانات سخت افزاری و نرم افزاری برای ریشه کنی بزهکاری های اجتماعی در استان سمنان کوشش می نمایند.

رئیس دادگستری کل استان سمنان گفت: دستگاه قضا با جدیت تمام موانع حقوقی و قضائی در بحث رونق فراوری را از بین می برد و جامعه برای رونق مالی از مسئولان توقع دارند.

مظهری ادامه داد: سمنان از استان های امن کشور است و با فعالیت دادستان عمومی و انقلاب جدید سمنان این امنیت در ابعاد مختلف افزایش می یابد.

وی اضافه نمود: همه مسئولان وظیفه دارند برای مردم کار نمایند و پیگیری مسائل آحاد جامعه در اولویت باشد.

رئیس دادگستری کل استان سمنان گفت: پیگیری جرایم مطالبه جدی مردم است و دستگاه قضا پیگیر امور در این بخش است.

به گزارش سفر به آنتالیا، در این آئین شریف ابراهیمی به عنوان دادستان عمومی و انقلاب مرکز سمنان معرفی و از کوشش های حیدر آسیابی قدردانی شد.

7339/6103

منبع: ایرنا
انتشار: 14 مرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 224

به "خبرنگاران پیگیری جرایم مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پیگیری جرایم مطالبه اصلی مردم از دستگاه قضا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید