خبرنگاران فرماندار: ظرفیت بیمارستان های قائمشهر در حال تکمیل شدن است

به گزارش سفر به آنتالیا، ساری - خبرنگاران - فرماندار شهرستان قائمشهر با بیان اینکه در حال حاضر بستری بیماران جدید کرونایی از ترخیصی ها بیشتر است، گفت: ظرفیت بیمارستان های رازی و ولیعصر این شهرستان در حال تکمیل شدن است.

خبرنگاران فرماندار: ظرفیت بیمارستان های قائمشهر در حال تکمیل شدن است

یحیی یوسف پور شب دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران شرایط قرمز کرونایی قائمشهر را بسیار بحرانی و جدی توصیف کرد و افزود: هم اکنون 172 بیمار کرونایی در بیمارستان های رازی و ولیعصر به عنوان 2 مرکز درمانی بیماران کرونایی این شهرستان بستری هستند که تقریباً نهایت ظرفیت تخت های بیمارستانی این شهرستان است.

وی ضمن ابراز نگرانی بابت افزایش مراجعات بیماران سرپایی به بیمارستان های این شهرستان، گفت: از مردم می خواهیم تا پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و در صورتی که مردم رعایت نکنند، شرایط کرونایی در این شهرستان از این هم بدتر خواهد شد.

فرماندار شهرستان قائمشهر با تاکید بر اینکه مردم از عادی انگاری پرهیز کنند، افزود: از مردم می خواهیم تا برای سلامتی خود و شهروندان از هرگونه دورهمی ها، مراسمات و حضور در اجتماعات پرهیز کنند تا بتوانیم از این شرایط قرمز کرونایی خارج شویم.

یوسف پور با بیان اینکه طبق شیوه نامه ابلاغی کسبه های سطح 2 و 3 و 4 باید تا اعلام شرایط رنگ بندی جدید فعالیت خود را تعطیل کنند شرح داد: مجبوریم برای پیشگیری و مهار ویروس جهش یافته و همچنین برای حفظ سلامتی شهروندان تدابیر سختگیرانه ای را در پیش بگیریم.

فرماندار قائمشهر در سرانجام با اعلام اینکه ما هیچ گاه از تعطیلی کسب و کار و فعالیت اقتصادی استقبال نمی کنیم، گفت که از کسبه خواهان همراهی و همدلی هستیم تا با همراهی هم بتوانیم این ویروس را کنترل کنیم.

در حال حاضر بیش از نیمی از شهرستان های استان مازندران وارد رنگ بندی پر خطر قرمز و نارنجی شده اند. بر اساس تازه ترین ارزیابی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، شرایط کرونایی 11 شهرستان استان نارنجی و 2 شهرستان رامسر و قائمشهر نیز در شرایط پرخطر قرمز به سر می برند.

منبع: ایرنا
انتشار: 2 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 2 اردیبهشت 1400 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1595

به "خبرنگاران فرماندار: ظرفیت بیمارستان های قائمشهر در حال تکمیل شدن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار: ظرفیت بیمارستان های قائمشهر در حال تکمیل شدن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید