خبرنگاران بی مبالاتی در چهارشنبه سوری منجر به مصدومیت یک آتش نشان اراکی شد

به گزارش سفر به آنتالیا، اراک - خبرنگاران - رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: بی مبالاتی بعضی از شهروندان در شب چهارشنبه پایان سال منجر به مصدومیت یک آتش نشان اراکی شد.

خبرنگاران بی مبالاتی در چهارشنبه سوری منجر به مصدومیت یک آتش نشان اراکی شد

مسعود آقازیارتی روز چهارشنبه در گفت گو با سفر به آنتالیا اضافه نمود: شب گذشته وقوع یک آتش سوزی در انتهای کرهرود به اطلاع سامانه 110 رسید که خدمات در این راستا به آتش نشانی واگذار شد و زمانی که آتش نشانان در حال مهار آتش بودند، بعضی از افراد نارنجک های دستی به سوی خودروی آتش نشانی و یکی از آتش نشانان پرتاب کردند که بر اثر آننیروی اعزامی در حال اجرا وظیفه از ناحیه چشم دچار آسیب شد.

وی بیان نمود: این افراد سهل انگار به خودروی اورژانسی که در حال حمل آتش نشان به مرکز درمانی بود نیز نارنجک پرتاب کردند که منجر به شکسته شدن شیشه های آن شد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ادامه داد: درمان لازم بر روی چشم این آتش نشان اجرا شده است و امید است آسیب وارده هرچه زودتر برطرف گردد.

آقازیارتی گفت: چهارشنبه آخر سال سال جاری نسبت به قبل در آرامش بیشتری بود و هشت مورد اعزام نیروهای آتش نشان به محل های مختلف کاهش داشت.

کلانشهر اراک مرکز استان مرکزی است و در این منطقه بیش از 620 هزار نفر جمعیت زندگی می نماید.

منبع: ایرنا
انتشار: 17 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 890

به "خبرنگاران بی مبالاتی در چهارشنبه سوری منجر به مصدومیت یک آتش نشان اراکی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بی مبالاتی در چهارشنبه سوری منجر به مصدومیت یک آتش نشان اراکی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید