خبرنگاران استاندار مازندران :مسائل جانبازان نباید در نوبت قرار گیرد

به گزارش سفر به آنتالیا، ساری - خبرنگاران - استاندار مازندران حل مسائل جانبازان را برای همه دستگاه ها و نهادهای خدماتی اولویت دانست و تاکید کرد: هیچ نهادی حق ندارد مسائل جانبازان را در نوبت قرار دهد و باید نیازهای آنان به سرعت برطرف شود.

خبرنگاران استاندار مازندران :مسائل جانبازان نباید در نوبت قرار گیرد

به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان روز سه شنبه در نشست با نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان جانبازان را الگوی زنده ایثارگری دانست و یادآور شد: جانبازان، در صیانت از کیان دین و کشور همه وجود خود را در طبق اخلاص نهادند.

وی با اشاره به این که آحاد ملت ایران، مدیون استقامت و پایداری ایثارگران در راه آرمان های انقلاب هستند، افزود: همه باید با تمام توان و ظرفیت برای حل مسائل جامعه ایثارگری و جانبازان عزیز نخاعی پای کار بیایند.

استاندار با بیان اینکه به جانبازان بدهکاریم و همه باید برای حل مسائل آنان کمک کنیم، تاکید کرد: هیچ نهادی حق ندارد مسائل و مسائل جانبازان را به انتظار بگذارد زیرا این قشر از حساسیت جسمی و روحی رنج برده وباید مسائل آنان در اولویت قرار گیرد.

براساس این گزارش نمایندگان انجمن جانبازان نخاعی استان در نشست صمیمی با مقام عالی دولت در مازندران به طرح مسائل و مسایل جانبازان بویژه جانبازان قطع نخاعی استان پرداختند.

پس از بیان دیدگاه ها، نقطه نظرات و طرح مسایل و مسائل حوزه جانبازان نخاعی استاندار مازندران دستورات لازم را در بخش های مختلف درمانی، امکانات مورد نیاز و تجهیزات پزشکی مورد نیاز این عزیزان صادر نمود.

با دستور استاندار مازندران در حین برگزاری جلسه حل برخی از مسائل مطروحه جانبازان نخاعی در دستور کار دستگاه های اجرایی ذی ربط قرار گرفت.

استان مازندران دارای 320 هزار جانباز است که در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران مجروح شدند. همچنین این استان حدود 10 هزار و 500 شهید دارد که از این تعداد 44 شهید از شهدای مدافع حرم می باشند .

منبع: ایرنا
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1123

به "خبرنگاران استاندار مازندران :مسائل جانبازان نباید در نوبت قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار مازندران :مسائل جانبازان نباید در نوبت قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید