تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تا 6 مهر ادامه دارد

به گزارش سفر به آنتالیا، تکمیل ظرفیت متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کننده در آزمون سراسری سال 98 تا ششم مهرماه ادامه دارد.

تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تا 6 مهر ادامه دارد

به گزارش خبرنگار دانشگاه سفر به آنتالیا، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری سال 98 که بر اساس کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون دانشگاه آزاد شرکت کنند.

ثبت نام داوطلبان برای تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه آزاد که از عصر دیروز سه شنبه دوم مهرماه آغاز شده است تا ساعت 24 روز شنبه ششم مهرماه 98 ادامه دارد و تمامی داوطلبان با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org می توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

داوطلبان واجد شرایط می توانند با استفاده از کد دسترسی مندرج در ذیل کارنامه و کد ملی به سامانه وارد شده و پس از پرداخت وجه انتخاب رشته نسبت به انتخاب حداکثر یکصد رشته و محل متناسب با گروه آزمایشی مربوطه اقدام کنند.

داوطلبانی که علاوه بر گروه آزمایشی اصلی در گروه های هنر و زبان خارجی شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند در صورت تمایل رشته/ محل های این گروه را در میان انتخاب های یکصدگانه خود منظور کنند.

داوطلبان لازم است؛ ابتدا از وجود رشته/محل مورد امتحانی خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت وجه انتخاب رشته دوره مربوطه کنند.

شایان ذکر است؛ نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت تا اواسط مهر ماه اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 405

به "تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تا 6 مهر ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون دانشگاه آزاد تا 6 مهر ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید