بیانیه تند باشگاه ذوب آهن علیه یک تیم خاص!

به گزارش سفر به آنتالیا، باشگاه ذوب آهن در بیانیه ای نوشت: تصمیمات عجیب و خارق العاده و لحظه ای، لیگ برتر فوتبال ایران را جذاب تر از همواره نموده است آنقدر جذاب که نه باشگاه ها تکلیف خود را می دانند، نه تیم ها، نه طرفداران عزیز، طرفداران را نه کرونا امانشان می دهد نه برنامه ریزی های فوق تخصصی لحظه ای، این ها همه بماند تازه می رسیم به هزینه های میلیونی باشگاه ها، هزینه گزاف بلیط، هواپیمای چارتر، هزینه استقرار در هتل، غذا و بار دیگر کنسلی بلیط و رزرو مجدد بلیط و خستگی تیم ها اشکال ندارد.

بیانیه تند باشگاه ذوب آهن علیه یک تیم خاص!

فدای سر تیم خاص، همه و همه باید کوشش نمایند برای حمایت از یک تیم خاص، یک روز می خواهند یک تیم را برای دستگرمی در مسابقات آسیایی به زور مقابلش بازی دهند، روز دیگرمی خواهند برای استراحت بیشتر این تیم، مقابلش بازی تیم را با تاخیر برگزار نماینداما با بهانه های مختلف.

اوج خلاقیت و اخلاق مداری، واقعا چه کسی جوابگوی خسارت و هزینه های میلیونی تیم های دیگر است چرا نباید مسابقات طبق برنامه ریزی قبلی انجام شود مگر بقیه تیم های لیگ حق وحقوقی ندارند.

داوری پر اشتباه کم بود برنامه ریزی لحظه ای هم به آن اضافه شد، تا دست در دست هم دهیم تا تیم خاص را کنیم قهرمان

بهتر است. لیگ های اروپایی هم از لیگ ما کپی برداری نمایند این همه خلاقیت و تصمیمات زیبا واقعا حیف است که مورد توجه قرار نگیرد.

احتمالا اگر به تیم های لیگ برتر، سهمیه واکسن کرونا هم تعلق بگیرد اول این تیم خاص باید واکسن بزند. بیایید یک واکسن اخلاق و جوانمردی هم به خودمان بزنیم. دیگر ورزش، مادر اخلاق و جوانمردی هم، کرونا گرفته وبه آخرین نفس ها افتاده است.

با این اوصاف شاید بهتر است لیگ برتر فصل بعد تنها با یک تیم برگزار شود حداقل حسن آن جلوگیری از هزینه های زیادو بلاتکلیفی دیگر باشگاه هاست.

منبع: فرارو
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1437

به "بیانیه تند باشگاه ذوب آهن علیه یک تیم خاص!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند باشگاه ذوب آهن علیه یک تیم خاص!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید