باشگاه پرسپولیس اطلاعیه صادر کرد

به گزارش سفر به آنتالیا، باشگاه پرسپولیس درباره دیدار این تیم و سپاهان اطلاعیه ای صادر کرد.

باشگاه پرسپولیس اطلاعیه صادر کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ضمن تاکید بر لزوم برخورد قاطع با اتهام زنی های واهی و ادعاهای کذب اظهار داشت: طبق اطلاعیه رسمی سازمان لیگ برگزاری بازی بدون تماشاگر ربطی به یکشنبه و دوشنبه ندارد و تا اطلاع ثانوی بازی های بدون تماشاگر برگزار و دلیل تعویق لیگ نوزدهم لزوم نصب گیت در استادیوم ها و فروش بلیط الکترونیکی بازی ها بر اساس تصمیم مسوولان در همه استادیوم ها بوده و صفر درصد ربطی به پرسپولیس نداشته است!

در اطلاعیه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس آمده است:

-وقتی در رقابت با پرسپولیس نتوانسته اند مانع از تکرار موفقیت های آن شوند مسلسل وار اتهام می زنند اما دریغ از هیچ برخوردی. این اتهام زنی های واهی علاوه بر پرسپولیس اتهام زدن به ارکان فوتبال ایران است و متولیان آن و اکنون نیز تهمت زدن به بسیاری از مسوولان دیگر.

-متاسفانه فصل گذشته برای توجیه ناکامی های خود و کمرنگ کردن قهرمانی سرخ ها در سومین فصل متوالی بدون هیچ مستند و مصداقی گفتند نتایج به نفع پرسپولیس مهندسی می شود در حالی که همان روزها شاهد بودیم که ضرب و جرح 160 هوادار-طبق امار اورژانس-هیچ محرومیتی نداشت و با این اتهام زنی ها هم هیچ برخوردی نشد.

-اکنون نیز دوباره اتهام و فرافکنی محض برای توجیه ناکامی ها از یک سو و اصرار عجیب به لغو یا برگزاری بازی در حضور تماشاگر در عین مرگبار بودن خطر شیوع کرونای لعنتی که مسوولان را به تکاپو انداخته تا همه راهکارها را برای مهار آن طی کنند، عجیب است.

-بس کنید لطفا که این اتهام زنی های بی پایه و اساس تان خود حکایت از آن دارد که هیج مصداقی برای حمایت از پرسپولیس ندارید و ادعاهایی را طرح می کنید که همه متحیر می شوند چرا که همه و همه می دانند لیگ نوزدهم بخاطر الزام به نصب گیت ها والکترونیکی شدن بلیط فروشی استادیوم ها به تعویق افتاد و هیچ ارتباطی با پرسپولیس نداشت و اکنون نیز برگزاری بازی های لیگ بدون تماشاگر طبق اعلام و اطلاعیه رسمی سازمان لیگ تصمیمی است که تا اطلاع ثانوی و مهار ویروس کرونا اتخاذ شده و دیگر ربطی به یکشنبه و دوشنبه ندارد.

-در انتها امیدواریم اگر در گذشته با اتهام مهندسی نتایج برخوردی نشد و یا برخی تیم ها به رغم تخلفات سنگین تماشاگران خود محروم نشدند این بار با اتهام زدن به پرسپولیس و متولیان ورزش، فوتبال، بهداشت و یا شورای تامین و همه نهادهای تصمیم گیر در برگزاری بدون تماشاگر بازی ها (برای مبارزه با شیوع کرونا) و ایضا همه نهادهای ورزشی و غیرورزشی که تصمیم گرفتند در پی ناهنجاری های لیگ تا زمان نصب گیت و عرضه الکترونیکی بلیط ها در همه استادیوم ها شروع نشود برخورد قاطع شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 818

به "باشگاه پرسپولیس اطلاعیه صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه پرسپولیس اطلاعیه صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید