بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از روستای نسل در کردستان

به گزارش سفر به آنتالیا، رئیس بنیاد مستضعفان با همراهی استاندار کردستان، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و تعدادی از مسئولان استانی از روستای نسل از توابع شهرستان سروآباد بازدید کرد.

بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از روستای نسل در کردستان

به گزارش سفر به آنتالیا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان، به منظور آنالیز وضعیت امکانات، زیرساخت ها و همچنین مسائل روستای نسل محمد سعیدی کیا پس از حضور در شهرستان سروآباد وارد روستای نسل از توابع این شهرستان شد و به آنالیز زیرساخت های این روستا پرداخت.

در این بازدید سید محسن علوی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان ضمن اشاره به قابلیت های گردشگری روستاهای منطقه سروآباد گفت: روستای نسل یکی از روستاهای این منطقه است که پتانسیلهای زیادی به لحاظ فرهنگی، معماری، طبیعت بکرو... را دارا است و به همین دلیل اداره کل میراث فرهنگی استان کردستان از سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گزاری در این روستا را دارند با تمام توان حمایت خواهد نمود.

علوی حضور رئیس بنیاد مستضعفان درکردستان وبازدید او و استاندار کردستان از روستاینسل را فرصتی برای معرفی این روستا و آنالیز توانمندی ها و برطرف مسائل این روستا برشمرد و اضافه کرد: توسعه گردشگری روستایی یکی از برنامه های راهبردی میراث فرهنگی در راستای ایجاد اشتغال پایدار است که امیدواریم با برنامه ریزی صحیح و تعامل همه جانبه ادارات ذیربط و مردم فهیم منطقه به این مهم دست یابیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 27 شهریور 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 271

به "بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از روستای نسل در کردستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید رئیس بنیاد مستضعفان از روستای نسل در کردستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید