اوجاقی: مزد زحمات خود را گرفتیم، هدف بعدی جام جهانی است

به گزارش سفر به آنتالیا از اندونزی، حسین اوجاقی بعد از سرانجام رقابتهای ووشو در بازی های آسیایی گفت: حمایت هایی فدراسیون و تمرینات خوبی که بچه ها داشتند باعث شد تا به این نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم و جا دارد تشکر کنم از تمام کسانی که کمک کردند. از مردم عزیز ایران هم سپاسگذارم دعا کردند.

اوجاقی: مزد زحمات خود را گرفتیم، هدف بعدی جام جهانی است

وی اضافه نمود: اعضای تیم ما با یک برنامه ریزی خوب به اینجا آمدند. ما می دانستیم که قرار است مقابل چه کسانی مسابقه بدهیم. می دانستیم که با چه تاکتیک هایی می خواهند بیایند و ما آنها را بررسی نموده بودیم. مسابقات تدارکاتی هم در جهت پیروزی در این میدان بود.

سرمربی تیم ملی ووشو اضافه نمود: خدا را شکر می کنم از سه نماینده مان در فینال در بخش آقایان دو طلا به دست آوردیم. امیدوارم مسوولان به این رشته بیشتر توجه نمایند چون زمزمه ورود ووشو به المپیک شنیده می گردد و آنجا هم می تواند مثل بازی های آسیایی برای کشورمان افتخارآفرین باشد.

اوجاقی در خصوص تاثیر داوری در مسابقه فرود ظفری عنوان داشت: ما نمی خواهیم از داوری حرف بزنیم چون واقعا یک جاهایی اجازه نمی دانند که فرود فن خود را اجرا کند. اما نمی خواهیم از ناداوری بگوییم چون اینجا جو به نفع چینی هاست. اگر ما بردیم مطلق پیروز شدیم.

وی با بیان اینکه برنامه بعدی ووشو حضوری موفق در جام جهانی است گفت، ما جام جهانی را در پیش داریم. امیدوارم بتوانیم تمرینات خوبی داشته باشیم و در جام جهانی هم موفق باشیم. چراکه آنجا هم یک جدال سخت و پایاپای با چینی ها خواهیم داشت.

سرمربی تیم ووشو درخصوص اینکه این رشته به انحصار ایران و چین درآمده، اضافه نمود: در بازی های آسیایی که مهم ترین مسابقه در سطح آسیاست، دیدید که در 6 وزن، 5 وزن بین ایران و چین بود و این نشان دهنده قدرت ایران است. در دو وزن آقایان در مجموع دو طلا ما گرفتیم و دو طلا هم چین. اما در جنگ روبه رو ما نسبت به چین برنده تر بودیم.

شایان ذکر است تیم ملی ووشو کشورمان با دو طلای محسن محمد سیفی و عرفان آهنگریان و چهار نقره زهرا کیانی در بخش تالو، الهه و شهربانو منصوریان و فرود ظفری در ساندا به کار خود در این مسابقات انتها داد.منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1397 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 11

به "اوجاقی: مزد زحمات خود را گرفتیم، هدف بعدی جام جهانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجاقی: مزد زحمات خود را گرفتیم، هدف بعدی جام جهانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید