انفجار یک واحد مسکونی در جیحون، دو نفر نجات پیدا کردند

به گزارش سفر به آنتالیا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار یک واحد مسکونی و زنده خارج کردن دو نفر از این حادثه اطلاع داد و گفت که به احتمال زیاد علت حادثه نشت گاز بوده است.

انفجار یک واحد مسکونی در جیحون، دو نفر نجات پیدا کردند

جلال ملکی در گفت وگو با سفر به آنتالیا درمورد جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 6:37 امروز انفجار یک واحد مسکونی در خیابان جیحون به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اعلام شد و بلافاصله سه ایستگاه شامل دو گروه حریق و یک گروه نجات در مدت زمان حدود دو دقیقه در محل حاضر شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: این ساختمان چهار طبقه بود و هر طبقه آن سه واحد داشت که انفجار در طبقه آخر اتفاق افتاده بود و زمانی که آتش نشانان به محل رسیدند مشاهده کردند که به دلیل شدت انفجار در و پنجره های این واحد کامل تخریب گردیده و دیوار و بخشی از سقف های آن نیز تخریب گردیده بود.

وی افزود: بر اثر این انفجار و ریزش آوار دو نفر که در این واحد زندگی می کردند، محبوس شدند و از آنجایی که انفجار منجر به آتش سوزی هم گردیده بود، هر لحظه امکان آن می رفت که این افراد دچار آسیب جدی بشوند. از همین رو آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول نجات این دو فرد شدند و خوشبختانه آنها را زنده از زیر آوار خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند. همچنین چند نفر دیگر از بخش های مختلف ساختمان توسط آتش نشانان خارج شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینکه کارشناسان در حال آنالیز علت دقیق حادثه هستند گفت: با این حال احتمال بسیار زیادی وحود دارد که این حادثه بر اثر نشت گاز اتفاق افتاده باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 بهمن 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 54

به "انفجار یک واحد مسکونی در جیحون، دو نفر نجات پیدا کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انفجار یک واحد مسکونی در جیحون، دو نفر نجات پیدا کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید