انجام بیش از 36 هزار فقره بازرسی و نظارت ازسطح بازار استان ایلام

به گزارش سفر به آنتالیا، معاون بازرسی ونظارت سازمان صنعت معدن وتجارت استان ایلام از انجام بیش از 36 هزار فقره بازرسی ونظارت ازسطح بازار استان طی 6 ماهه ابتدای سال جاری خبر داد.

انجام بیش از 36 هزار فقره بازرسی و نظارت ازسطح بازار استان ایلام

به گزارش خبرنگار از ، عزت اله عبدخانی معاون بازرسی ونظارت سازمان صنعت معدن وتجارت استان ایلام گفت: بازرسان این سازمان بصورت مستمر و روزانه در قالب تیم های بازرسی درسطح بازار حضور فعال دارند و طی 6 ماهه ابتدای سالجاری بیش از 36 هزار مورد بازرسی و نظارت از سطح بازار استان اجرا شده که منجر به تشکیل 2055 فقره پرونده وکشف 2149 مورد تخلف با ارزش ریالی بیش از 518 میلیارد ریال شده است.

او ادامه داد: تشدید بازرسی ها، بکارگیری تمامی توان حوزه بازرسی، تعامل با سایر دستگاه های مرتبط، سازمانی و فراسازمانی، برخورد قاطع با متخلفان و عوامل گرانفروشی در حوزه های تولید، توزیع و مصرف، پایش روزانه و مستمر قیمت ها و ... از شاخص های بازرسی ونظارت طی مقطع زمانی اخیر بوده است وبرای مثال در این راستا در مدت 6 ماهه بصورت تخصصی از تعداد 5147 نانوایی و 2281 مورد بازرسی در زمینه قاچاق کالا اجرا شده است.

عبدخانی ضمن تشکر از همشهریان عزیز خاطر نشان کرد: تعداد گزارشات مردمی واصله به سامانه 124 ستاد خبری سازمان در مدت مذکور 1557 مورد وگزارشات واصله از طریق ناظرین افتخاری را تعداد 888 مورد می باشد.

او افزود: آسیب شناسی بازار و تولید و بررسی های کارشناسی، انجام بازرسی های متعدد از شرکت های تولیدی، عمده فروشان، بنک داران، جهت دهی فعالیت بازرسی اصناف و اقداماتی از این دست سبب کاهش تخلفات در سطح استان می گردد و علاوه بر اجرای طرح های نظارتی مقطعی و همچنین طرح ویژه و بزرگ از جمله سه طرح ملی نظارتی باعناوین عید نوروز- ماه مبارک رمضان و بازگشایی مدارس از نقاط روشن و برجسته فعالیت ها قلمداد می گردد.

غ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 28 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 455

به "انجام بیش از 36 هزار فقره بازرسی و نظارت ازسطح بازار استان ایلام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام بیش از 36 هزار فقره بازرسی و نظارت ازسطح بازار استان ایلام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید