افزایش تدابیر سوریه برای پیشگیری از ابتلا به کرونا، تعلیق کار ادارات و بسته شدن بازارها

به گزارش سفر به آنتالیا، دولت سوریه در راستای تدابیر پیشگیرانه خود در برابر ویروس کرونا از تعلیق ادارات و بسته شدن بازارها اطلاع داد.

افزایش تدابیر سوریه برای پیشگیری از ابتلا به کرونا، تعلیق کار ادارات و بسته شدن بازارها

به گزارش گروه بین الملل سفر به آنتالیا به نقل از خبرگزاری دولتی سوریه، در راستای تکمیل کوشش های پیگیر دولت سوریه برای اتخاذ اقدامات و تدابیر پیشگیرانه لازم برای مقابله با تبعات احتمالی شیوع ویروس کرونا و تقویت بنیان سلامت عمومی، عماد خمیس نخست وزیر سوریه امروز در بخشنامه ای از وزیران خواست تا از فردا تا اطلاع ثانوی اقدامات لازم برای تعلیق کار در وزارتخانه ها و نهادهای وابسته و مرتبط با آن را اتخاذ نمایند. این امر باید به گونه ای باشد که تعلیق کار در این نهادها مانعی در جهت مقابله با خطرات ویروس کرونا نباشد.

این بخشنامه بر کاهش شمار کارکنان به پایین ترین حد ممکن در نهادهایی که ادامه فعالیت آنها لازم است، تاکید می نماید. این بخشنامه همچنین تاکید نموده است که این تعلیق شامل مراکز تولیدی نمی گردد.

نخست وزیر سوریه همچنین در بخشنامه دیگری از استانداران خواست تا تصمیمات لازم برای بستن بازارها و فعالیت های تجاری و خدماتی و فرهنگی و اجتماعی از فردا تا اطلاع ثانوی را به منظور کاهش تردد شهروندان در بازارها و سایر اماکن عمومی به پایین ترین حد ممکن در راستای حفظ سلامت و بهداشت عمومی اتخاذ نمایند.

این بخشنامه مراکز فروش مواد غذایی و پشتیبانی و داروخانه ها و مراکز بهداشتی خصوصی را مستثنی نموده است. این بخشنامه همچنین بر لزوم متعهد بودن طرف های مستثنی شده به تدابیر و اقدامات مربوط به سلامت و بهداشت عمومی تاکید نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 898

به "افزایش تدابیر سوریه برای پیشگیری از ابتلا به کرونا، تعلیق کار ادارات و بسته شدن بازارها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تدابیر سوریه برای پیشگیری از ابتلا به کرونا، تعلیق کار ادارات و بسته شدن بازارها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید