آخرین شرایط 3 بازیکن مصدوم پرسپولیس و زمان بازگشت انصاری

به گزارش سفر به آنتالیا، پزشک تیم پرسپولیس گفت: سعی می کنیم نادری را به اولین بازی تیم برسانیم.

آخرین شرایط 3 بازیکن مصدوم پرسپولیس و زمان بازگشت انصاری

به گزارش گروه ورزشی سفر به آنتالیا، دکتر علیرضا حقیقت در گفت وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره آسیب دیدگی محمد نادری اظهار کرد: دو روز پیش این بازیکن در حین تمرین آسیب دید که سریعا معاینات اولیه و تصویربرداری از پای مصدومش انجام شد. با توجه به کشیدگی در عضله ران کادر پزشکی نهایت کوشش خود را انجام می دهد تا این بازیکن زودتر بتواند به تمرینات گروهی برگردد.

او در پاسخ به این سوال که نادری به نخستین بازی پرسپولیس مقابل پیکان می رسد یا خیر، گفت: سعی ما بر این است که او را به این بازی برسانیم.

دکتر حقیقت با اشاره به مصدومیت جزیی پیش آمده برای مهدی ترابی هم گفت: او هم در حین تمرین دچار آسیب دیدگی شد که کارهای تشخیصی و درمانی انجام شد و خوشبختانه مشکل جدی نبود. ترابی هم زیر نظر کادر پزشکی کار می نماید و هم در بخشی از تمرینات گروهی حاضر می گردد تا مشکلش به طور کامل رفع گردد.

پزشک پرسپولیس ادامه داد: درباره امیر روستایی نیز کادر پزشکی تمام کوشش خود را نموده و او در حال حاضر با بدنساز تیم اختصاصی کار می نماید و از دو یا سه روز دیگر به تمرینات گروهی اضافه می گردد.

دکتر حقیقت درباره آخرین شرایط محمد انصاری پس از عمل جراحی روی زانویش گفت: آقای انصاری حدود دو هفته پیش در تمرین دچار آسیب دیدگی از ناحیه زانوی چپ شد که ضربه وارد شده به پایش به قدری شدید بود که باعث پاری رباط صلیبی قدامی شد. پس از انجام معاینات اولیه و تصویربرداری های لازم، عمل جراحی بر روی زانوی او زیر نظر دکتر کیهانی صورت گرفت. حدود 10 روز دیگر کارهای بازتوانی این بازیکن آغاز می گردد و احتمالا 6 ماه دیگر می تواند به میادین بازگردد. این را هم باید اضافه کنم که مصدومیت جدید این بازیکن هیچ ارتباطی با عمل قبلی اش نداشته و عمل جراحی او بسیار خوب انجام شد و بازتوانی هم به خوبی انجام شده بود اما ضربه به زانوی او به حدی بود که حتی اگر به پای راستش هم برخورد می کرد همین اتفاق می افتاد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 1112

به "آخرین شرایط 3 بازیکن مصدوم پرسپولیس و زمان بازگشت انصاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین شرایط 3 بازیکن مصدوم پرسپولیس و زمان بازگشت انصاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید