آخرین توئیت های بولتون قبل از برکناری

به گزارش سفر به آنتالیا، جان بولتون که حدود یک ساعت پیش خبر برکناری او از سمت مشاور امنیت ملی آمریکا منتشر شد، در 24 ساعت گذشته توئیت هایی درباره 11 سپتامبر، مبارزه با گروه های تروریستی و ایران منتشر کرده است.

آخرین توئیت های بولتون قبل از برکناری

جان بولتون، مشاور امنیت ملی برکنار شده آمریکا حدود یک ساعت قبل از انتشار خبر برکناری خود، در توئیترش نوشت: وقتی این هفته درباره حمله وحشتناک 11 سپتامبر تأمل می کنیم، مهم است به خاطر داشته باشیم که در مبارزه با گروه های تروریستی اسلام گرای افراطی به کجا رسیده ایم و چه اندازه از کار باقی مانده است. ما در مقابل رژیم هایی که از تروریسم حمایت و خشونت علیه آمریکا و هم پیمانانمان را تشویق می کنند، با قدرت ایستاده ایم.

او در توئیت دیگری نوشت: اکنون که تا زمان برگزاری مجمع عمومی سازمان ملل متحد دو هفته باقی است، می توانید مطمئن باشید که ایران در این مدت روی فریبکاری کار می کند. بیایید اتفاقات مهم را مرور کنیم که از آخرین رویداد آغاز می شود. ایران نفی کرد که آدریان دریا 1 به سمت سوریه می رود اما بعد امروز تأیید کرد که نفت این کشتی در سوریه تخلیه شده است.

بولتون توئیت دیگری هم طی 24 ساعت گذشته منتشر کرد و نوشت: این هفته هجدهمین سالگرد حملات 11 سپتامبر 2001 است. وقتی خبر وقوع این حمله را که جان بسیاری از آمریکایی ها را به رعشه انداخت، شنیدید، کجا بودید؟ ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: antalyanet65.ir شناسه مطلب: 343

به "آخرین توئیت های بولتون قبل از برکناری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین توئیت های بولتون قبل از برکناری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید