معماری
سرخط خبرها
خانه / جاذبه های گردشگری آنتالیا / هتل های آنتالیا مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است جاذبه های گردشگری لحظه آخری

هتل های آنتالیا مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است جاذبه های گردشگری لحظه آخری

تور آنتالیا مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است قیمت ارزان گردشگری آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه واقع شده‌است. این شهر از سمت مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است شمال با شهر بوردور، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک، از غرب به شهر کورکوتلی و از مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است جنوب غرب به شهر کمر احاطه شده‌است. مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است تنها رودخانه این منطقه رود آکسو می‌باشد که در انتها به آبشار دودن اطلاق می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی گفت: مشکل کمبود تعرفه رفع شده است.

به گزارش ایسنا،  سعید شبستری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در دو حوزه انتخابیه تا ساعت ۲۲ امشب تمدید شده و اگر بازهم تمدید شود، این موضوع را از طریق رسانه‌های گروهی به اطلاع مردم می‌رسانیم. 

  

وی با بیان اینکه حضور مردم وصف ناپذیر است، اظهار کرد: از مردم تقاضا می‌کنیم حتماً رأی دهند تا این حماسه ملی را جشن بگیریم. 

  

وی در پاسخ به این سئوال که آیا شهرستان‌ها با کمبود تعرفه مواجه هستند، خاطرنشان کرد: در برخی شعب با کمبود تعرفه مواجه بودیم که بلافاصله اکیب‌های ما عازم محل شده و این مشکل را رفع کردند. 

  

شبستری در خصوص پیش بینی‌اش از شماش آراء، خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه در استان ما علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، انتخابات میان دوره‌ای مجس نیز در دو حوزه انتخابیه برگزار می‌شود، با این حال اولویت شمارش آراء با انتخابات ریاست جمهری است. 

  

رئیس ستاد انتخابات استان، تصریح کرد: هیچ یک از عوامل اجرایی حق ندارند قبل از اعلام پایان انتخابات، صندوق‌ها را باز کنند؛ همچنین بعد از پایان نیز باید هماهنگی‌های لازم برای شمارش آراء انجام شود و سپس صندوق ها باز شوند. 

  

وی تأکید کرد: دست اندرکاران موظف هستند بعد اعلام پایان رأی‌گیری هم رأی حاضران در شعبه را اخذ کنند. 


انتهای پیام

هتل های مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است جاذبه های گردشگری آنتالیا
برای مشاهده هتل های آنتالیا نوروز مشکل کمبود تعرفه در آذربایجان‌شرقی رفع شده است همراه با توضیحات کامل و عکس کلیک کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

هتل های آنتالیا تنها ایران وسوریه در کنار ملت لبنان ایستادند جاذبه های گردشگری لحظه آخری

تور آنتالیا تنها ایران وسوریه در کنار ملت لبنان ایستادند قیمت ارزان گردشگری آنتالیا در …

قالب وردپرس