معماری
سرخط خبرها
خانه / جاذبه های گردشگری آنتالیا / هتل های آنتالیا شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید جاذبه های گردشگری لحظه آخری

هتل های آنتالیا شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید جاذبه های گردشگری لحظه آخری

تور آنتالیا شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید قیمت ارزان گردشگری آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه واقع شده‌است. این شهر از سمت شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید شمال با شهر بوردور، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک، از غرب به شهر کورکوتلی و از شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید جنوب غرب به شهر کمر احاطه شده‌است. شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید تنها رودخانه این منطقه رود آکسو می‌باشد که در انتها به آبشار دودن اطلاق می‌شود.

سخنگوی وزارت کشور گفت: نباید برخی جریان‌ها شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار دهند.

سلمان سامانی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ادعاهای تخلف‌های انجام شده که از سوی ستاد یکی از نامزدهای انتخابات مطرح شده اظهار کرد: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم که انتخابات را در کمال قانون مداری و با رعایت مر قانون اجرا کنیم، به کسانی هم که القای تخلف می‌کنند توصیه می‌کنیم که پایبند قانون باشند.

وی افزود: القای تخلفات در انتخابات یکی از بزرگترین ظلم‌هایی است که برخی افراد خاص در دوره‌های مختلف به نظام انتخابات کشور وارد کرده اند هرکس شکایت از روند انتخابات دارد، آن را اعلام کند و ما در کمال دقت به آن رسیدگی می‌کنیم.

وی در مورد ادعای کمبود تعرفه رای در مشهد اظهار کرد: در این دوره به تمامی شهرستان‌های کشور بیشتر از واجدان شرایط آن ، تعرفه ارسال شده و تدابیر شدید امنیتی را در این زمینه رعایت کرده‌ایم زیرا خیانت از تعرفه‌ها را حق الناس میدانیم ما همچنین تعرفه‌های بیشتری نسبت به دوره‌های قبل برای هر شعبه ارسال کردیم. از سویی تصمیم گرفتیم هرگاه ۷۰ درصد تعرفه‌ها مصرف شد، نماینده فرماندار با هماهنگی فرمانداری تعرفه‌های جدید به شعب ارسال کنند بنابراین هیچ مشکلی در مورد کمبود تعرفه نداریم.

سامانی همچنین در مورد درج نشدن شهرت برخی نامزدها در لیست نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: در اطلاعیه ۲۸ اردیبهشت که برای همه فرمانداری‌ها ارسال و در سایت وزارت کشور و کانال تلگرامی همان روز درج شد اسامی همه نامزدهای به صورت دقیق و همچنین شهرت دو تن از نامزدها که خود آن را اعلام کرده بودند، ‌درج شد بنابراین اطلاع رسانی از سوی وزارت کشور انجام شده، هر شکایتی که دوستان دارند آن را اعلام کنند و ما آن را پیگیری می‌کنیم.

انتهای پیام

هتل های شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید جاذبه های گردشگری آنتالیا
برای مشاهده هتل های آنتالیا نوروز شعار قانون مداری را شیوه‌ای برای قانون شکنی قرار ندهید همراه با توضیحات کامل و عکس کلیک کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

هتل های آنتالیا تنها ایران وسوریه در کنار ملت لبنان ایستادند جاذبه های گردشگری لحظه آخری

تور آنتالیا تنها ایران وسوریه در کنار ملت لبنان ایستادند قیمت ارزان گردشگری آنتالیا در …

قالب وردپرس