معماری
سرخط خبرها
خانه / جاذبه های گردشگری آنتالیا / هتل های آنتالیا اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران جاذبه های گردشگری لحظه آخری

هتل های آنتالیا اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران جاذبه های گردشگری لحظه آخری

تور آنتالیا اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران قیمت ارزان گردشگری آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه واقع شده‌است. این شهر از سمت اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران شمال با شهر بوردور، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک، از غرب به شهر کورکوتلی و از اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران جنوب غرب به شهر کمر احاطه شده‌است. اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران تنها رودخانه این منطقه رود آکسو می‌باشد که در انتها به آبشار دودن اطلاق می‌شود.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های خارجی و نیز رسانه‌های عربی داشت.

به گزارش ایسنا، اسکای نیوز عربی نوشت: بعد از رقابت سخت میان حسن روحانی، رییس جمهور ایران و ابراهیم رییسی کاندیدای دیگر و رقیب حسن روحانی صبح روز جمعه ۲۹ اردی‌بهشت مردم ایران در حوزه‌های انتخاباتی حاضر شدند و رأی خود را به صندوق انداختند.

اسکای نیوز در ادامه نوشت: سیدعلی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران در یکی از حوزه‌های انتخاباتی حضور یافت و پس از انداختن رأی‌ خود به صندوق گفت: همه ملت ایران در همان ساعات اولیه حضور یابند و در این انتخابات مهم شرکت کنند.

این خبرگزاری در ادامه نوشت: از میان چهار کاندیدای ریاست جمهوری ایران به نظر می‌رسد که حسن روحانی اصلاح‌طلب و ابراهیم رییسی اصولگرا بیش‌ترین شانس پیروزی را دارند.

اسکای نیوز در پایان نوشت: انتخابات ریاست جمهوری ایران هم‌زمان با انتخابات شورای شهر و روستا برگزار شد و در شهرهای بزرگی هم‌چون تهران، اصفهان و مشهد بیش‌ترین رقابت‌ها دیده می‌شود.

انتهای پیام

هتل های اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران جاذبه های گردشگری آنتالیا
برای مشاهده هتل های آنتالیا نوروز اسکای نیوز عربی: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران همراه با توضیحات کامل و عکس کلیک کنید

درباره ی admin

همچنین ببینید

هتل های آنتالیا تنها ایران وسوریه در کنار ملت لبنان ایستادند جاذبه های گردشگری لحظه آخری

تور آنتالیا تنها ایران وسوریه در کنار ملت لبنان ایستادند قیمت ارزان گردشگری آنتالیا در …

قالب وردپرس