معماری
سرخط خبرها
خانه / تور لحظه آخری آنتالیا / تور آنتالیا درباره خبر ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است لحظه آخری

تور آنتالیا درباره خبر ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است لحظه آخری

خبر های جدید و مهم را در تور آنتالیا ببینید سایت آنتالیا این خبرها ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است را از سایت های مهم جمع آوری میکند و شما میتوانید ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است تور ترکیه و لحظه آخری را ببینید و مشاهده کنید

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، علیرضا رحیمی رئیس هیئت نظارت انتخابات شوراهای شهر و روستای استان تهران در حاشیه بازدید از روند انتخابات در حسینیه ارشاد در جمع خبرنگاران،  با اشاره به اینکه به ازای هر صندوق به صورت میانگین یک و نیم نفر بازرس پیش بینی شده که باید حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد : با توجه به اینکه شمارش آرا در تهران طولانی تر خواهد بود پیش بینی شده نفرات جایگزین را به عنوان مکمل و نیروی کمکی برای نظارت در نظر گرفتیم که در این امر اختلالی ایجاد نشود.

رحیمی با اشاره به دستگاه‌های اخذ رأی الکترونیکی هم تصریح کرد: در سطح استان تهران ۱۸ نقطه انتخابات الکترونیکی انجام می‌شود که موارد خرابی به صورت جزئی داشتیم اما مشکل جدی وجود ندارد.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران بیان داشت: از ابتدا دغدغه دستگاه‌های الکترونیکی را داشتیم زیرا می‌توانست در صورت خرابی تاثیر منفی بر افکار عمومی و شمارش آراء داشته باشد.

وی تاکید کرد: نکته قابل توجه تجمیع و شمارش آراء است که همچنان این دغدغه برقرار است و امیدواریم جواب مثبت بگیریم.

رحیمی با اشاره به استقبال گسترده مردم از انتخابات گفت: ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران پیش‌بینی شده است تا بصورت مکمل به انتخابات کمک کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان تهران با بیان اینکه قرار است عوامل اجرایی در حوزه هایی که دارای ازدحام جمعیت هستند افزوده شود، اظهار داشت: براساس گزارشات مردمی صف ها طولانی شده لذا با وجود محدودیت قانونی می‌خواهیم در مناطق ۱،۳،۵،۶،۱۴و۱۷ عوامل اجرایی اضافه می‌شود.

انتهای پیام/

آنتالیا را با ساحل و ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است دریایش می‌شناسند؛ با روزهای آفتابی و درخشان تور ترکیه و لحظه آخری و شب‌های آرام مدیترانه؛ با هتل‌های باشکوه و ریزورت‌های رویایی؛ بهشت خوش‌آب و رنگی پر از تفریحات آبی مهیج و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است که انواع غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای مثل ماهی، تاندیرکباب و شیش‌کوفته سرو می‌کنند. آنتالیا در تور ترکیه و لحظه آخری تاریخ و فرهنگ ترکیه هم سهم بزرگی دارد و اولین سکونت‌ ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است گاه‌های این کشور را در خود جای داده، بنابراین ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است مرکز شهر پر از دیدنی‌های تاریخی و موزه‌های جالب است. منطقه کاله‌ایچی و موزه باستان‌شناسی آنتالیا مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی شهرند.تور ترکیه ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است و لحظه آخری خرید در آنتالیا شبیه استانبول نیست ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است اما تجربه‌ای است که همیشه در یادتان خواهد ماند: هم می‌توانید گلیم، ظروف سفالی و سرقلیان‌های تزئینی بخرید و سوغات ببرید و هم می‌توانید در مرکز خرید میگروس یا خیابان آتاتورک لباس‌های مارک‌دار اروپایی ۲۰ صندوق سیار در شهر تهران برای کمک به روند انتخابات پیش‌بینی شده است پیدا کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور ترکیه در کلمات میرزا آقا، غیرت ایرانی را مشاهده کردم/راهی جز ‏وحدت و اتحاد نداریم آنتالیا

آنتالیا در منطقه مدیترانه در کلمات میرزا آقا، غیرت ایرانی را مشاهده کردم/راهی جز ‏وحدت …

قالب وردپرس