معماری
سرخط خبرها
خانه / تور لحظه آخری آنتالیا / تور آنتالیا درباره خبر وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد لحظه آخری

تور آنتالیا درباره خبر وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد لحظه آخری

خبر های جدید و مهم را در تور آنتالیا ببینید سایت آنتالیا این خبرها وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد را از سایت های مهم جمع آوری میکند و شما میتوانید وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد تور ترکیه و لحظه آخری را ببینید و مشاهده کنید

متین منتظمی دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، با اشاره به تخلفات گسترده در دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت: تخلفات گسترده‌ای شکل گرفته که دولت باید در مقابل آنها بایستد. از اخبار ضد و نقیضی که از گوشه کنار کشور به گوش می‌رسد نشان از عدم توانایی دولت در امور اجرایی کلان کشور است.

وی افزود: برگزاری انتخابات در کشور یکی از مهمترین امور است که دولت تدبیر و امید مانند سایر موارد دیگر نیز نتوانست به خوبی آن را مدیریت کند. از وزارت کشور و ستاد انتخابات می‌خواهیم نسبت به  این تخلفات اقدام قاطعی انجام دهد و اگر در توان نیروهای دولت نیست، شورای نگهبان نسبت به این قضیه ورود نموده و همچون گذشته طی یک اقدام انقلابی امور را به دست گیرد.

وی خاطرنشان کرد: جای تاسف است که آقایان از امکانات دولتی برای پیروزی در انتخابات استفاده می‌کنند و تخلف را به رای پاک ترجیح می‌دهند.

انتهای پیام/

آنتالیا را با ساحل و وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد دریایش می‌شناسند؛ با روزهای آفتابی و درخشان تور ترکیه و لحظه آخری و شب‌های آرام مدیترانه؛ با هتل‌های باشکوه و ریزورت‌های رویایی؛ بهشت خوش‌آب و رنگی پر از تفریحات آبی مهیج و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد که انواع غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای مثل ماهی، تاندیرکباب و شیش‌کوفته سرو می‌کنند. آنتالیا در تور ترکیه و لحظه آخری تاریخ و فرهنگ ترکیه هم سهم بزرگی دارد و اولین سکونت‌ وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد گاه‌های این کشور را در خود جای داده، بنابراین وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد مرکز شهر پر از دیدنی‌های تاریخی و موزه‌های جالب است. منطقه کاله‌ایچی و موزه باستان‌شناسی آنتالیا مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی شهرند.تور ترکیه وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد و لحظه آخری خرید در آنتالیا شبیه استانبول نیست وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد اما تجربه‌ای است که همیشه در یادتان خواهد ماند: هم می‌توانید گلیم، ظروف سفالی و سرقلیان‌های تزئینی بخرید و سوغات ببرید و هم می‌توانید در مرکز خرید میگروس یا خیابان آتاتورک لباس‌های مارک‌دار اروپایی وزارت کشور نسبت به تخلفات گسترده انتخاباتی اقدام قاطع انجام دهد پیدا کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور ترکیه در کلمات میرزا آقا، غیرت ایرانی را مشاهده کردم/راهی جز ‏وحدت و اتحاد نداریم آنتالیا

آنتالیا در منطقه مدیترانه در کلمات میرزا آقا، غیرت ایرانی را مشاهده کردم/راهی جز ‏وحدت …

قالب وردپرس