معماری
سرخط خبرها
خانه / تور لحظه آخری آنتالیا / تور آنتالیا درباره خبر مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد لحظه آخری

تور آنتالیا درباره خبر مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد لحظه آخری

خبر های جدید و مهم را در تور آنتالیا ببینید سایت آنتالیا این خبرها مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد را از سایت های مهم جمع آوری میکند و شما میتوانید مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد تور ترکیه و لحظه آخری را ببینید و مشاهده کنید

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، مهلت اخذ رای انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در تمامی شعب اخذ رای سراسر کشور به مدت ۱ ساعت دیگر و تا ساعت ۲۰ امشب تمدید شد.

به گزارش تسنیم، پیش از این مهلت اخذ رای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تا ساعت ۲۰ امشب و انخابات شوراها تا ساعت ۱۹ تمدید شده بود.

روند اخذ رای از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از صبح امروز و با فرمان وزیر کشور آغاز شده است.

انتهای پیام/

آنتالیا را با ساحل و مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد دریایش می‌شناسند؛ با روزهای آفتابی و درخشان تور ترکیه و لحظه آخری و شب‌های آرام مدیترانه؛ با هتل‌های باشکوه و ریزورت‌های رویایی؛ بهشت خوش‌آب و رنگی پر از تفریحات آبی مهیج و رستوران‌ها و کافه‌های سنگی مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد که انواع غذاهای ترکی و مدیترانه‌ای مثل ماهی، تاندیرکباب و شیش‌کوفته سرو می‌کنند. آنتالیا در تور ترکیه و لحظه آخری تاریخ و فرهنگ ترکیه هم سهم بزرگی دارد و اولین سکونت‌ مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد گاه‌های این کشور را در خود جای داده، بنابراین مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد مرکز شهر پر از دیدنی‌های تاریخی و موزه‌های جالب است. منطقه کاله‌ایچی و موزه باستان‌شناسی آنتالیا مهم‌ترین جاذبه‌های تاریخی شهرند.تور ترکیه مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد و لحظه آخری خرید در آنتالیا شبیه استانبول نیست مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد اما تجربه‌ای است که همیشه در یادتان خواهد ماند: هم می‌توانید گلیم، ظروف سفالی و سرقلیان‌های تزئینی بخرید و سوغات ببرید و هم می‌توانید در مرکز خرید میگروس یا خیابان آتاتورک لباس‌های مارک‌دار اروپایی مهلت اخذ رای انتخابات شوراها یک ساعت دیگر تمدید شد پیدا کنید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

تور ترکیه در کلمات میرزا آقا، غیرت ایرانی را مشاهده کردم/راهی جز ‏وحدت و اتحاد نداریم آنتالیا

آنتالیا در منطقه مدیترانه در کلمات میرزا آقا، غیرت ایرانی را مشاهده کردم/راهی جز ‏وحدت …

قالب وردپرس