ایران در سال ۹۷ برای سومین بار در طول سالیان گذشته میزبان برگزاری هفتمین دوره داوری بین المللی نشان مرغوبیت صنایع دستی شورای جهانی صنایع دستی (wcc) می شود

ایران برای سومین بار در طول سالیان گذشته میزبان این مراسم است، این مراسم در نیمه دوم شهریور ماه ۱۳۹۷ با حضور کشورهای عضو برگزار می شود.

کاندیداهای ایران در این مسابقه از میان آثار چهارمین برنامه نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی سال ۱۳۹۶ که دارای بالاترین امتیاز بودند انتخاب شده اند، حداکثر ۱۰۰ اثر و حداقل ۷۰ اثر از میان ۳۵۶ اثر برگزیده از نظر معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای حضور در مراسم داوری شورای جهانی صنایع دستی غرب آسیا واجد شرایط بوده و در حال تکمیل پرونده به منظور ارائه به شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا هستند.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا با عضویت ۱۲ کشور غرب آسیا شامل کشورهای کویت، عمان، اردن، لبنان، بحرین، فلسطین، قطر، عربستان، امارات متحده عربی، یمن و ایران در حال فعالیت است و در حال حاضر نیز ریاست این شورا برعهده غدا هیجاوی قدومی از کشور کویت است.

ایران در سال ۹۷ برای سومین بار در طول سالیان گذشته میزبان برگزاری هفتمین دوره داوری بین المللی نشان مرغوبیت صنایع دستی شورای جهانی صنایع دستی (wcc) می شود.

امسال از میان ۱۲ کشور نام برده هفت کشور برای شرکت در مراسم داوری ۲۰۱۸ شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا در ایران اعلام آمادگی کرده اند.

داوران حاضر در مراسم داوری شورای جهانی صنایع دستی منطقه غرب آسیا (wcc)، شامل یک یا دو داور از ایران، یک داور از کشور کویت، یک داور از کشور عمان و دو داور از کشورهای آسیایی و اروپایی هستند که در این مراسم حضور بهم می رسانند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>