خبرگزاری ایسنا: در سومین روز از مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا که در میانمار در حال‌  برگزاری است، رقابت ماده تایم تریل انفرادی بزرگسالان برگزار و ایران موفق به کسب یک مدال برنز شد
نتایج به شرح زیر است:

خبرگزاری ایسنا: در سومین روز از مسابقات دوچرخه‌سواری جاده قهرمانی آسیا که در میانمار در حال‌  برگزاری است، رقابت ماده تایم تریل انفرادی بزرگسالان برگزار و ایران موفق به کسب یک مدال برنز شد.
۲- چائو هیومینگ ازکره جنوبی با زمان ۴۹ دقیقه و ۵۶ ثانیه

رکابزنان در مسیری به مسافت ۴۲ کیلومتر رقابت کردند که در پایان اروین گودرزی مدال برنز گرفت.

۱- کینگ لوک از هنگ کنگ با زمان ۴۹ دقیقه و ۵۳ ثانیه

ایران پیش از این در ماده تایم تریل تیمی مدال نقره گرفته بود.

۳- اروین گودرزی از ایران با زمان ۵۰ دقیقه و ۵۲ ثانیه

——————-

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر دو طرح گردشگری در شهرستان میبد با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید

افتتاح هتل رستوران سنتی میبد و بومگردی عمارت مادری از اهم برنامه های این سفر بود.

جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه «محمود زمانی قمی» استاندار یزد در راس هیئتی با سفر به میبد، دو طرح گردشگری در این شهرستان را افتتاح و از اماکن تاریخی و صنایع دستی میبد بازدید کردند.

همزمان با هشتمین روز از دهه فجر دو طرح گردشگری در شهرستان میبد با حضور معاون رئیس جمهور به بهره برداری رسید.

هتل رستوران سنتی میبد نیز در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر مربع و زیر بنای ۳۵۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی در فضایی سنتی ایجاد شده که دارای ۱۲ سوئیت است و رستوران این مجموعه ظرفیت پذیرایی از ۲۰۰ میهمان را داراست.

بومگردی عمارت مادری در زمینی به مساحت ۵۰۰ متر مربع و زیربنای ۲۳۰ متر مربع با هزینه ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان توسط بخش خصوصی در منطقه شهیدیه میبد به بهره‏‏ برداری رسید. این عمارت دارای ۶ اتاق سنتی، زیر زمین، سرداب و سه بادگیر است و ظرفیت پذیرایی از ۴۰ مسافر و اشتغالزایی ۱۰ نفر به صورت مستقیم را دارد.

بازدید از موزه زیلو، منزل آیت الله حائری مهرجردی، کاروانسرای شاه عباسی و هتل سنتی گلشن از جمله دیگر برنامه ‎های این سفر معاون رییس جمهور به میبد بود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایسنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>