ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، اورتون تیم  پر ستاره این فصل لیگ برتر دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی رفت که این بازی با تساوی یک بر یک  به پایان رسید
ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، اورتون تیم  پر ستاره این فصل لیگ برتر دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی رفت که این بازی با تساوی یک بر یک  به پایان رسید. وین رونی تک گل تیمش را توانست به ثمر برساند تا این مهاجم ۳۱ قیمت تور قشم ساله به ۲۰۰ گل در لیگ برتر برسد.
رونی در ۴۶۲ بازی توانست به این مهم دست یابد. البته رکورد گلزنی در لیگ برتر در اختیار آلن شیرر ، مهاجم سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس و باشگاه بلکبرن و نیوکاسل است که ۲۶۰ گل به ثمر رسانده است و فاصله زیادی با بقیه دارد.

وین رونی ۱۵۶ گل را با پای راست خود به ثمر رسانده، ۲۳ گل را با پای  چپ و ۲۱ گل را با ضربه سر وارد دروازه‌ حریفان کرده است.

وین رونی بعد از این اتفاق، تور سنگاپور گفت‌: خیلی خوب و شیرین است. آن هم با در نظر گرفتن این که در چنین بازی مهمی توانستم به دویستمین گل خودم برسم. مطمئن هستم که قسمت قرمز شهر منچستر مانند من از این اتفاق خوشحال خواهد بود.

رونی در پایان گفت‌: نزدیک شدن به رکورد شیرر افتخار بزرگی برای من است. او مهاجم بزرگ و تکرار نشدنی است و خوشحال هستم که گل‌هایم را به او نزدیک کردم اما پیش از هر چیز از موفقیت اورتون خوشحال می شوم تا بتوانیم تور اسپانیا نوروز ۹۷ در مسیر درستی برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم.

——————-

ویژه برنامه آموزش #طبیعتگردی و #کمپینگ در مجموعه فرهنگی تاریخی #سعدآباد برگزار می شود

ویژه برنامه آموزش #طبیعتگردی و #کمپینگ در مجموعه فرهنگی تاریخی #سعدآباد برگزار می شود.

این برنامه ویژه کودکان تور اصفهان هوایی ۹ تا ۱۲ سال است که آموزش اصول طبیعت گردی، آموزش کمپینگ و استقرار در طبیعت و آموزش جهت یابی را در بر می گیرد.

به گزارش «ایرنا»، ویژه برنامه آموزش طبیعت گردی، به همت خانه طبیعت گردی ایران روز جمعه سوم شهریورماه امسال از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۳ برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی همچنین از جنگل های بکر و طبیعی واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید خواهند کرد.

خانه تور بانکوک طبیعت گردی ایران واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، مرکزی برای آشنایی شهروندان و علاقه مندان به انواع فعالیت های گردشگری و طبیعت گردی است که از سال ۱۳۹۲ با مشارکت معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فعالیت خود را آغاز کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>