آیا می دانستید روزانه ٣ میلیون درخت در سراسر جهان قطع می شود؟

آیا می دانستید روزانه ٣ میلیون درخت در سراسر جهان قطع می شود؟ و جالب است بدانید که بخش زیادی از این درختان فقط برای مصارف روزانه انسان و بخصوص تولید کاغذ قطع می شود

محمود شهریاری در همایش hali.ir که با حضور مدیران، مسافرین و  هنرمندان بزرگی همچون بانو کتایون ریاحی (مدیرعامل بنیاد نیکوکاری کمک)، میترا حجار و قاسم افشار برگزار شد آن را کامل ترین و پرقدرت ترین سیستم موجود خواند.

آیا می دانستید روزانه ٣ میلیون درخت در سراسر جهان قطع می شود؟ و جالب است بدانید که بخش زیادی از این درختان فقط برای مصارف روزانه انسان و بخصوص تولید کاغذ قطع می شود. عمده این مصارف کاغذ بصورت پرینت های روزانه ای است که توسط ما گرفته می شود که بدون شک منجر به مرگ هزاران درخت می شود.

مهم نیست بلیط هواپیما چارتر باشد یا سیستمی شما از طریق سایت و اپلیکیشن hali.ir در سراسر دنیا می توانید نسبت به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و بیمه مسافرتی اقدام کنید و لذت خرید آنلاین بلیط هواپیما خارجی و داخلی را تجربه کنید.

رزرو بلیت هواپیما و پشتیبانی در هالی دات آی آر بصورت کاملا اینترنتی است.

وب سایت هالی از اولین سایت های خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل و بیمه مسافرتی بوده که از ۱۹ سال پیش توسط مهدی عبدلی کارشناس ارشد فناوری اطلاعات ایده اولیه آن شکل گرفت و به بهره برداری رسید و سال ها بعد با ظهور وب سرویس های ارائه این خدمات با اقبال عمومی در سراسر ایران و دنیا مواجه شد.

هالی به جهت نحوه ارائه خدمات متفاوت و متناسب با استانداردهای جهانی همواره مورد تمجید و استقبال مسافرین زیادی از جمله هنرمندان و صاحبان مشاغل بوده است بگونه ای که صفحه اینستاگرام هالی دات آی آر بیش از ۱۰۰ هزار فالوور دارد.

سایت خرید بلیط هواپیما hali.ir در فیلم تبلیغاتی خود با تشویق به خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل بصورت اینترنتی یکی از ساده ترین راه های پیشگیری از قطع درختان را خرید اینترنتی بلیط هواپیما به منظور جلوگیری از مصرف روزانه هزاران برگ کاغذ و قطع هزاران درخت معرفی می کند.

دیدن این فیلم  کوتاه و زیبا که توسط سایت هالی تهیه شده است را از دست ندهید: “مشاهده فیلم”

به گزارش ویرلن؛ امروز هزاران مسافر ایرانی در سراسر جهان از هر نقطه ایران یا دنیا به هر نقطه ایران یا دنیا می توانند بلیط هزار شرکت هواپیمایی را بصورت کاملا اینترنتی تهیه نمایند و نسبت به رزرو صدها هزار هتل بصورت اینترنتی اقدام نمایند.

آیا می دانستید روزانه ٣ میلیون درخت در سراسر جهان قطع می شود؟

درباره سایت هالی دات آی آر:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما میتوانید از تگ های و خصیصه های HTML استفاده نمایید

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>